Въпросче

  • 1 286
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 985
Много ми е интересно при всички ли е така? newsm78Има ли съфорумки или съфорумци,които са ви по-забавни,интересни,а бе въобще по някакъв начин са ви по-симпатични от други?Аз лично имам няколко Embarassed,но не ми се казва.... WinkОпс изтървах се. EmbarassedДа не става интригата голяма ще си трая. LaughingПри вас така ли е?

# 1
  • Мнения: 6 155
Нормално е да е така Wink

# 2
  • Мнения: 27 524
Така е. Мога да ги изброя  Peace Съвсем нормално е. Интригите са неразделна част от форума  Wink

# 3
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Разбира се че има  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 431
Така се почва. После се формират групички, кланове, клю-дружинки. Започва гонене и чат по темите. Като нападнат един от племето, нататрузват се всички останали и става мазало.

# 5
  • Мнения: 27 524
Така се почва. После се формират групички, кланове, клю-дружинки. Започва гонене и чат по темите. Като нападнат един от племето, нататрузват се всички останали и става мазало.

Общо взето е така. Светата троица за едни въпроси, Свети Седмочисленици за други  Laughing

# 6
  • Мнения: 985
А от модераторите?На мен повечето ми харесват,пекани са,ама само един ми е по-така готин.Няма да кажа кой Whistling

# 7
  • Мнения: 6 991
О, поредната тема за любими съфорумки Mr. Green
Колко мина от предната, поне две седмици има ли Laughing
Ех, дано съм станала любимка на някого Crazy

Имам си, имам си фаворити, мдам. Тук нямам много дразнещи субекти...

# 8
  • Мнения: 985
О, поредната тема за любими съфорумки Mr. Green
Колко мина от предната, поне две седмици има ли Laughing
Ех, дано съм станала любимка на някого Crazy

Имам си, имам си фаворити, мдам. Тук нямам много дразнещи субекти...
Еовин, лично ти ме кефиш много.....да не се надуеш ся Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 401
Аз имамняколко любимки, които дори вероятно не знаят за съществуването ми. Искам да кажа, че не сме флиртували тук, просто ме радва начина им на мислене.

# 10
  • Мнения: 2 401
Аааа я си признай сега по кои си падаш, че пускаш цяла тема за това.

# 11
  • Мнения: 985
Ааа тайна Crossing ArmsСрам мъ е Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 3 249
Естествено! Не мога да харесвам всички, както и те мен. Има доста хора, чиито теми и постинги изчитам, само защото виждам, че са писани точно от тях. Има и такива, които игнорирам, защото съм установила, че имаме доста различни гледни точки за нещата от живота и бихме стигнали до сериозен спор (или вече сме стигали).

Дори този Дзвер, който обичам, е една съфорумка. Тя си знае коя е и защо го написах. Никът й не е Дзвер наистина.  Laughing

# 13
  • Мнения: 9 865
Ся си казвам дайректли:
Еовин, Лизбет, Лиска, Монда, Кифлата и много други... Mr. Green
Мненията на Лизбет-а напоследък ме карат да се замислям вери мъч!

# 14
  • Мнения: 985
еее браво,един куражлия най-накрая,аз ще почакам още малко да си призная Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт