игри на открито

  • 692
  • 11
  •   1
Отговори
  • тук
  • Мнения: 510
моята дъщеря става на седем години тази седмица
искаме да направим празника за рождения и ден на пикник
не мога да измисля игри, с които децата могат да се забавляват на поляната
помощ newsm17

# 1
  • Мнения: 985
с топка,федербал,прескочи кобила... Laughing

# 2
  • тук
  • Мнения: 510
прескочи кобила е добра идея
но ми се искаше нещо, което да ги задържи, че иначе те на тази възраст за 10 минути успяват да се скарат Sad
аз мисля да им скрия неща в храстите да ги търсят (някакви малки подаръци)
но не запълва достатъчно време това   smile3511

# 3
  • Мнения: 985
прескочи кобила е добра идея
но ми се искаше нещо, което да ги задържи, че иначе те на тази възраст за 10 минути успяват да се скарат Sad
аз мисля да им скрия неща в храстите да ги търсят (някакви малки подаръци)
но не запълва достатъчно време това   smile3511
Ами мижанка? newsm78

# 4
  • Мнения: 431
Сляпа баба, нанизване на обръчи, бягане с чували (това последното е много забавно  Joy). Като награди може да има някакви дребни подаръчета.
Ако има някакъв асфалт далеч от коли - рисуване с тебешири, или листове с моливи - "конкурс" за рисунка.

Народна топка, футбол, дълги въжета за скачане, ластици.

# 5
  • тук
  • Мнения: 510
а какви чували мога да ползвам? не може с найлонови, нали ?!? а аз не знам къде да намеря други

# 6
  • Мнения: 985
що бе с найлонови от големите не става ли,те са здрави?

# 7
  • Мнения: 431
Найлоновите вероятно ще се хлъзгат по тревата... Платнени трябва, но откъде - не знам. newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
Направи им ориентиране в местността - правиш елементарна сравнително добра карта, отбелязваш дървета, където да търсят разни неща - малки (ненадуто балонче, играчка от яйце, дребно кубче от строител и т.н. подобни дребни нещица), да си отбелязват на листа кое къде са открили ....
Най-голямото парче от тортата или най-голям сок печели този, който е намерил всички символи! Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
А що се отнася до чувалите - намери сезалови.
Приличат на онези, големите, синьо-червени-черни турски торби, които продават на пазара. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
А намери ли място, където да заведеш децата?
Като съвет мога да ти дам две интересни места, като за деца - т. нар. Игликина поляна на Витоша, под телевизионната кула се намира, там има най-различни растения, с които можеш да запознаеш децата.
Второто място е т.нар. Меча поляна - на Музей на мечката.

# 11
  • тук
  • Мнения: 510
благодаря за добрите идеи на всички.
Не съм имала време оттогава да пиша - бяхме подготвили всичко, но заваля толкова гаден дъжд, че имахме поредния рожден ден на закрито Sad Жалко... Но имаше торта и подаръци, а това за децата май е най-важното.

Общи условия

Активация на акаунт