Фалшив положителен тест

  • 22 272
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 577
Здравейте, момичета!
Искам да ви споделя моята история и да ви помоля за съвет. Ндявам се да съм попаднала на точното място във форума, ако не, моля за извинение.
Първо да уточня, че ако има бременност, тя е желана. Симптомите ми започнаха една седмица след евентуалното зачеване-виене на свят, умора, сънливост. На дата на цикъла имаше слабо кръвотечение за 1 ден и след това кафеникаво зацапване за 4-5 дни. Отидох на лекар-нищо. Направих тест, слаба втора черта. След 3 дни втори тест, пак слаба втора черта. Симптомите се засилват-появи се болка долу ниско, като преди цикъл, болки в кръста, сутринта дори повърнах. Днес пак отидох на лекар-пак нищо.
Дайте съвет! На някой случвало ли се е подобно нещо? И каква е вероятността да са фалшиво-положителни два теста с разлика от 3 дни и от различна марка?

# 1
  • Мнения: 674
Здравей Зара,ако имаш възможност си направи един кръвен тест утре.
той ще ти даде реален резултат.аз лично не съм правила такъв,
но знам че е по сигурен и го правят във всяка лаборатория.
пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш !   bouquet

# 2
  • Мнения: 7 640
колко дни след закъснението си била на лекар?
По-рано от 10 дно обикновено нищо няма да се види.
Надявам се си му споделила, че имаш съмнение за желана бременност, понякога се назначава прогестерон.
Стискам палци. Два фалшивоположителни теста Thinking-едва ли.

# 3
  • София
  • Мнения: 577
11 дни след закъснението, ако може така да се каже, защо все пак имаше някакво кръвотечение. А и прочетох много внимателно темата за ранните признаци, по-голяма част от тях са налице и при мен, но те са много общи. В смисъл, че биха могли да симптом и на други заболявания, стерс, преумора....
И аз мислех да си направя кръвен тест, но една АГ ми каза, че едва ли ще покаже нещо по-различно и че ако нивата са много ниски, пак не може да се направи добра интерпретация. Общото мнение е да изчакам, а предполагам повечето от вас знаят какво е да се чака в такива моменти...

# 4
  • Мнения: 7 640
ами тогава края на седмицата, началото на другата иди пак и дано се види и сърчице Peace
Ако има бременност, би трябвало вече даже уринния тест да ти е с ясни черти.
Пиеш ли нещо? Прогестерон ако не, поне фолиева к-на.

# 5
  • Мнения: 364
Дано да си бременна! Praynig

Колко слабо- положителни бяха тестовете? Вижда ли се втора, макар и по-бледа черта или тя е почти въображаема?
Опиши точно какво си видяла! Peace
Започни да пиеш фолиева киселина! Дано по-знаещите да се включат /Стеф, къде сииииии/!
Аз бих започнала да пия Дуфастон на своя глава.   Blush
Дано някой да се включи и да ти каже какво да правиш на първо време - за Дуфастона, де.
Може и да чакаш природата да си каже своето...

Кръвния тест ще покаже, какво е положението! Прави се два последователни дни, ако не се лъжа, за да се види, дали нарастват стойностите.
Направи си още един тест утре сутрин, би трябвало втората черта да е по-ясна вече... newsm78

Ще следя темата! Пожелавам ти успех! Почивай си повече и всичко ще е наред! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 789
Зара, стискам палци втората чертичка да не е плод на въображението ти! Peace
Направи си кръвен тест, както са те посъветвали момичетата, там поне няма да има въображаеми стойности! Стискам палци да е "+"
На какъв УЗ те гледаха- коремен или вагинален. Защото ако е коремен - при много ранна бременност доколкото съм чувала не се вижда нищо....
Успех! Стискам палци и да се похвалиш след някой ден с малка прекрасна точица! Peace

# 7
  • Мнения: 3 010
А редовен ли ти е цикъла и сигурна ли си, за датата на овулацията?

# 8
  • Мнения: 3 010
Зара пиши какво е развитието при теб, 4е съм в същото положение  #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 792
интересноо Thinkingаз незнам какво да ти кажа ама май варианта с кръвния е най добре.ама ащо гинеколога не те прати на кръвен наистина. newsm78
айде успех ти желая

# 10
  • София
  • Мнения: 1 555
Скоро като бях при мойта гинеколожка и също имаше една жена като теб. Не разбрах много подробно, но имаше закъснение, положителни тестове и положително ЧГХ. (не знам колко). Обаче просто на ултразвук нищо не се виждаше и мойта лекарка каза, че бременност не може да потвърди, въпреки ЧГХ-то. Така че според мен щом обикновените тестове ти дават положителен резултат, то и кръвният определено ще ти даде същия резултат. Така че аз не виждам смисъл от кръвен в момента, просто изчакай малко и отиди на лекар пак и дано направо видите сърчице вече.  Praynig Успех!

# 11
  • Мнения: 1 792
ако след всякакви положителни тестове и солидно закъснение не се вижда нищо на ехограха има и опция за извън маточна бременност,незнам дали го знаете това.дано просто си била с късна оволация и още да е рано да се види.надявам се всичко да е наред Hug

# 12
  • Мнения: 802
ако след всякакви положителни тестове и солидно закъснение не се вижда нищо на ехограха има и опция за извън маточна бременност,незнам дали го знаете това.дано просто си била с късна оволация и още да е рано да се види.надявам се всичко да е наред Hug

Да, и също така съм чувала че трябва да се има предвид и това колко едра е жената .
Има значение дали е по - пълничка или кльощава като мен !

# 13
  • Мнения: 3 010

Има значение дали е по - пълничка или кльощава като мен ![/color]

И каква е връзката с килограмите???  Shocked

# 14
  • Мнения: 1 792
ами Усмивка е много слаба(познавам я лично :mrgreen:0 и при нея се видя рано,а аз както съм пълничка с коремен ще се види по-късно.нее е голямо значението ама все пак Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт