Търся мнение?Благодаря!

  • 752
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте!За първи път влизам в този форум.Имам проблем и търся мнение.Преди година ми е отстранена матката заедно с тръбите.Два месеца по-късно съм оперирана от апандисит.В последствие той се оказва сраснал с яйчника.Хубаво?!Това минава.След тази операция изпитвам слаба , тъпа болка в областта на отстранения апендикс.Лекари............Храносмилателни смущения..дразнене от храна и т.н.Страх ме е  и отивам на хирург.Диагнозата - нещо си на дебелото черво, оттам ехограф.Днес ехографът откри кистозна формация на този проблемен яйчник.Истината е, че болката продължава.Нямам менструация? Какво е породило образуването на тази киста, която не е малка.За колко време се получава? Последният ми преглед при гинеколог /профилактичен, след операцията,бе през февруари т.г/.Възможно ли е тогава да не видяна.А, имам доверие на лекаря който ме е гледал!

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 08:57 от Mamma

# 1
  • Мнения: 80
Леля ми я оперираха от миома преди две год.и въпреки че и бяха здрави яйчниците и ги махнаха.Няма как да не са го видяли по време на операцията.Вероятно се е появило след това,но ми е чудно защо са ти оставили яйчниците след като са махнали матката и тръбите.Не знам ?...... все пак не съм лекар.

Общи условия

Активация на акаунт