Питане относно количките

  • 666
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте, харесала съм си модел детска количка с зимен и летен кош. Но, летния кош няма положения(степени)  за мърдане на гръбчето - самото столче е леко наклонено на тъп ъгъл и цялото столче може да се накланя назад, но пък по този начин ми се струва че няма да е удобно за крачетата.
Моля за коментари.

# 1
  • Мнения: 5 401
Какъв модел е количката?!  newsm78

# 2
  • Мнения: 39
За сега съм си харесала: Cangaroo "Carrera" , но пък и всички по нови модели сякаш ги правят така.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 904
не бих си взела такава количка, детето ти все още доста често ще спи навън трябва да ми е макс удобно...

# 4
  • Мнения: 1 251
За сега съм си харесала: Cangaroo "Carrera" , но пък и всички по нови модели сякаш ги правят така.

Ох, и аз това се чудя на тази количка. И аз съм я харесала, но гръбчето не може да се регилура или поне аз не знам как става това. Но като гледам, място за крачетата ще има, а и все пак зависи от детето-знам ли, като проходят някой въобще не искат да седнат повече в количка.  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 039
По същата причина и аз не взех Куини Зап,а Пег Перего Ария,въпреки,че бях влюбена в дизайна на първата!Според мен,лично,е много важно за детето да има легнало положение(полулегнало),синът ми понякога доста спи навън  Peace

# 6
  • Мнения: 255
ами честно казано има толкова други колички , по- добре си изберете друга с повече положения на гръбчето. това е важно според мен. УСПЕХ

Общи условия

Активация на акаунт