Дали е късно да си пусна тестостерон?

  • 693
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 905
Вече не зная какво да правя...
Вместо да се взема в ръце, да си начертая план за действие и да си го спазвам.... аз просто не зная какво да правя...
Миналия месец ми изкараха адски висок тестостерон, който по принцип е симптом на ПКЯ.  Четох много и не си открих други симптоми и много се надявам да не е това. Логичното решение беше да отида на доктор и го направих. Очаквах да получа отговор на въпросите си. Но вместо това си тръгнах още по-объркана. Докторката не ме прегледа изобщо. Погледна ми изследванията и каза, че сигурно е лабораторна грешка. Така като ме гледала, не съм изглеждала да имам някакъв проблем...   #Crazy  newsm78
Единствено ме посъветва да си пусна пак тестостеронът, да видим дали пак ще е така висок.
Първо се шокирах от посещението си при докторката. Второ - мъжът ми изобщо не взима участие в тия неща... В смисъл - не ми помага да взема решение какво да правя. Казах му, че трябва да си пусна отново този хорман, но той нито ме пита пуснала ли съм го, не съм ли, кога ще го пускам.... Пълна незаинтересованост.  Стана ми криво и не пуснах никакви изследвания.
Днес ми е 14 ден при цикъл от 30 дни. Все още не съм в ову.
Дали е късно да си пусна тестостерона???   newsm78

# 1
  • Мнения: 112
Недей така да се отчайваш, може наистина да е лабораторна грешка. Според мен няма проблеми да си пуснеш още веднъж същото изследване, още повече че в Цибалаб например за всеки от хормоните е дадена референтна стойност за всеки етап от цикъла (фоликулярна фаза, овулаторна фаза и т.н.). Така че може да даде някаква по-ясна картина. И отиди и на друг гинеколог, това е моето мнение. Успех!

# 2
  • Мнения: 290
Дали е късно да си пусна тестостерона??? 
Вчера излязоха моите изследвания.Правих ги на третия ден,но заради други хормони.Док.ми каза,че тестостерона може да се изследва по всяко време.Пробвай пак и в друга лаборатория.Успех!

# 3
  • Мнения: 3 154
Утро, както са ти казали, можеш да си пуснеш тестостерона по всяко време на цикъла. Дано е лабораторна грешка.
А за мъжа... какво да кажа... мъж... и моя беше тъй в началото... ама сега всичко знае и разбира... и пита за това, което не му е ясно Wink

# 4
  • Мнения: 2 423
ОХ ТИЯ МЪЖЕ пусни тестостерона

# 5
  • Мнения: 186
Утро извини ме за въпроса, но как има желание за бебе когато не го интересуват тези неща, той трябва да тича с теб навсякаде ( когато има време разбира се ). Но какво да кажа друго - кажи му мъж и повече не го обиждай   bouquet
Ти не се тревожи за неговата незаинтересованост, гледай си теб да си добре и всичко да мине ОК. Само не се притеснявай, както казват и другите момичета пусни си пак изследванията в друга лаборатория и при друг док.
Надявам се всичко да мине добре  newsm51

# 6
  • Мнения: 2 423
Дано да мине добре  bouquet

# 7
  • Мнения: 8 905
Благодаря ви за подкрепата!
Подготвям се скоро да си направя изследването, но наистина все още не съм в настроение.   Cry

# 8
  • Мнения: 4 298
Дай да видим и другите хормони. Ако ще повтаряш, поне веднъж да те бодат.

Общи условия

Активация на акаунт