имам вапрасче

  • 820
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
здравеи те пак.имам един вапрос ако може някои да ми отговори.на кои ден след цикала е овулацията и кога има наи голям шанс да се забременея?ако някои може да ми помогне моляви пишете ми!чакам да ми пишете!

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 11:02 от г-жа Ен4ева

# 1
  • Мнения: 802
здравеи те пак.имам един вапрос ако мойе някои да ми отговори.на кои ден след цикала е овулацията и кога има наи голям шанс да се забременея?ако някои може да ми помогне моляви пишете ми!

Не искам да звуча не любезно, но защо не прочетеш в  закованите теми  това , което те интересува ?!

# 2
  • Мнения: 498
При всяка жена е различно , може да е на 10 -ти, може и да е на 20 -ти ден Wink
Вземи си тестове за овулация и ги почни от 9 -ти ден на цикъла , зареди се с опаковки първия месец за да разбереш горе- долу кога е. А също си следи и другите симптоми подсказващи за  ову: болки , засилено течение/цервикална слуз/, гадене, може и главоболие.
Можеш да почнеш да мериш и температурата си. Сутрин , с обикновен термометър , в едно и също време- анално . Пак почваш от 9-ти ден и си записваш . за повече инфо виж в търсачката. Успех!

# 3
  • Мнения: 304
Виж закованите теми4ки там вси4ко е написано  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ти да не си една моя стара позната с друг ник, а Mr. Green Защо ти е да пускаш отделни теми за щяло и нещяло? Нали си имаш вече тема Thinking Вземи прочети нещо и тогава питай, ако не ти е ясно; аман вече от такива, които искат всичко сдъвкано и изплюто Whistling Има поне три начина да си определиш овуто и трите са достатъчно добре обяснени в библиотеката ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 792
Ти да не си една моя стара позната с друг ник, а Mr. Green Защо ти е да пускаш отделни теми за щяло и нещяло? Нали си имаш вече тема Thinking Вземи прочети нещо и тогава питай, ако не ти е ясно; аман вече от такива, които искат всичко сдъвкано и изплюто Whistling Има поне три начина да си определиш овуто и трите са достатъчно добре обяснени в библиотеката ooooh!
хахахха еми ще си мерим базалната температура вместо неяя Joy

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Как действат тестовете за овулация
Тестове за овулация
За ову – чертичките
Цикли, черти, ....
Положителен ову тест 2 дни подред. Кога е пикът на ЛХ?

Яйчници и овулация 
Метод на цервикалната слуз 
Въпрос за овулацията и ЦС
Цервикална слуз
Овулация, фоликули, …
Цервикалана слуз 2
Течение/цервикална слуз
Усещане за  овулация
Овулация и витамин А, С, Е
Витамин Е
Овулация
Пак за овулацията 
Кървене по време на овулация
За розовата овулация
Овулация с един яйчник - през месец ли
Овулация два пъти в месеца

Базалната температура
Бременна графика ( развитие на БТ при бременност ) 
БТ след овулация
Премерих БТ и....
Някои знае ли колко са тези няколко дни за БТ
Изстинка и БТ
При БТ 37.00 има ли бременност
Ако има бебе трябва ли БТ да е над 37
Размисли за БТ
За базлната температура
Въпрос за високата БТ
Еднакви БТ( анална/вагинална ) и телесна температура   



Чети в Библиотеката

Общи условия

Активация на акаунт