Едновременно с половинката ли си лягате вечер?

  • 4 968
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
Малко тъпо звучи въпросът, но снощи ни бяха на гости някакви клиенти на мъжа ми - семейство от 14 години с 2 деца. Та от дума на дума стана приказка за вечерите в къщи. И те един през друг разказваха, че всяка вечер без изключение през всичките години те си лягат едновременно. Било изключено единият да си легне напр. в 23 ч., а другият да остане на компютъра или да гледа филм. / това е нещо като примерна ситуация и мое резюме на разговора/. Било обидно да не изчакаш другия, а да захъркаш, пък той да прави каквото иска. Било като това да започнеш да се храниш преди другия да е седнал на масата и т.н.
Вие как мислите и как действате? Защото у нас това да си легнем едновременно не знам кога се е случвало.  newsm78 От както се роди бебето пък съвсем стана немислимо. Но и преди това като си бяхме 2 влюбени гугутки всеки си правеше каквото си иска и не ми е идвало на ум да се цупя, че аз лягам да спя, а мъж ми зяпа някои филм.  Laughing

# 1
  • софия
  • Мнения: 636
абе ние май сме като семейството от 14 години - по принцип си лягаме заедно или най-многото което ми се е случвало досега в разстояние на 40 минути. Не сме фенове на телевизията - имаме един куп програми ама пак гледаме DVD-та щото с бебето можеш да спреш филма и да го догледаш после. Аз имам адет да кисна пред компютъра ама вечер не го правя заради мъжа ми. Само когато имам работа естествено, но това гледам да не ми се случва. За храненето - у нас всеки яде различно, един яде разделно - мъжа ми, друг яде само по веднъж от едно ядене и не яде хляб - аз, а бебето му се иска да яде всичко-о-о-о-о!!!!, ама не може все още #CrazyИначе се чувствам добре като си лягаме заедно - прекарваме 70 процента от вечерите в леглото, лягаме си с бебето в 22ч. и е супер!Хем тя заспива, хем ние си общуваме повече.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми как дойде. Няма да си кривя душата, често си лягаме заедно, барабар с малкия. Но никой никога не е правил муцуни на другия, ако не е уморен и му се зяпа филмче примерно.
Яденето е същата работа. Обичаме да се храним заедно, почти винаги е така. Но как пък няма да стоя гладна след работа , а ще го чакам да се прибере в 9, че да вечеряме заедно hahaha Смешки...Виж обаче, дразня се, ако готвя някакъв специалитет и 15 минути преди да стане готов, го видя да прежива фъстъчки или чипс Close Но това е друго...
Тези вашите познати какво ли мислят за самозадоволяването? Такава обида е за половинката да си правиш кефа без нея/него, ууу, ужасни хора има просто, ужасни Twisted Evil Mr. Green

# 3
  • Мнения: 46 434
Като се замисля- май да  newsm78 преди не знам защо, а сега, защото, ако не се изгаси всичко вкъщи и всички да са по леглата, детето не иска да заспи  Twisted Evil

Но в 90% от случаите като заспят ставам и сядам на компютъра Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 733
Почти винаги си лягаме заедно, но има и икзлючения.

# 5
  • Мнения: 6 991
А, не, не лягаме заедно. Много рядко заедно. Обикновено той играе до...рано на компютъра, аз си лягам около 23...Предполагам, че като вземем и другия компютър, ще си лягаме заедно около 3 сутринта Joy

# 6
  • Мнения: 236
По-скоро е изключение ако не си лягаме заедно. Вярваме, че общите ритуали и ритъм на живот сплотяват двойката. Ако спим и ядем по различно време ще сме като съквартиранти, а не семейство.

# 7
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Лягаме си заедно разбирасе,Заспиваме първо децата и после и ние в леглото Hug

# 8
  • Мнения: 22 517
Никога не лягаме заедно,даже ми звучи странно.

# 9
# 10
  • Мнения: 27 524
Повечето вечери да. Лягаме късно и рядко някой остава след полунощ за нещо.

# 11
  • Мнения: 323
Ниокога!Първа заспивам аз,после мъжът мъжът ми-някъде след 1 часа,и мен на моменти това много ме дразни. #Cussing out

# 12
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
По-скоро не. Щото заспиваме пред телевизора. Ако аз се поразбудя първа, излазвам до спалнята, а любимият - когато се накани (трудно го будя и почти съм се отказала). Ако той ме изпревари или ме разбутва да ме води, или ме пренася до леглото.
Едновременно си лягахме преди да махна ТВ-то от спалнята.

# 13
  • Мнения: 4 546
по-скоро - не. аз си лягам преди него обикновено.

# 14
  • Мнения: 2 270
Винаги, когато е в БГ си лягаме заедно . . . не се сещам за случай в който сме легнали по отделно . . .

Общи условия

Активация на акаунт