препоръчайте ми фирма за поставяне на ламинат

  • 6 635
  • 8
  •   1
Отговори
моля, препоръчайте фирма, от която сте доволни за поставяне на ламинат.
ако може, напишете и цени.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Наскоро хвалих една фирма, не й знам името, магазинчето е на ъгъла на Житница и Борис Трети, срещу пазара на Красно село. Много са готини. Цени какви да ти напишем?! Варират доста според ламината...

# 2
Наскоро хвалих една фирма, не й знам името, магазинчето е на ъгъла на Житница и Борис Трети, срещу пазара на Красно село. Много са готини. Цени какви да ти напишем?! Варират доста според ламината...

бих искала ламинат  АС 4  32. интересува ме цена поставяне и цена на ламината, благодаря.
знаете ли дали подът трябва да е абсолютно заравнен?

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят ламинат е такъв клас, цената беше 21 лв. с включен монтаж и подложка. В спалнята ми е клас 31 - 16 лв. Первазите за по около 3 лв. линеен метър с монтажа. Допустими отклонения на замазката - 2-3 мм. на линеен метър. Иначе хлопало като стъпваш отгоре. Важно е да няма бабуни. И да е сухо. Друго не се сещам.

# 4
  • Мнения: 1 492
Belinda, тъкмо ти издирвах темата  Mr. Green  Ето я все пак http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195903.0

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние сме доволни от паркета на Лиа!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 11 659
Нашият ламинат е от фирма Берг.Класът е АС-31,защото от АС-32 нищо не харесах като цвят. Бяха много коректни като срок на доставка и срок на монтаж,защото бързахме.Монтажът беше безплатен,с безплатна подложка от 2 мм.
Само чичкото,който монтираше си беше сложил бутилка с бира върху една ниша и го скастрих.Това ми е забележката към тях до момента.
В интерес на истината все още не живеем там и не мога да дам съвсем точни впечатления от ламината,а и предвиждам да има килими отгоре.
Обаче доколкото си спомням Белинда не беше доволна от тях,така че явно е въпрос на късмет.

# 7
  • Мнения: 186
Кога трябва да поръчам ламината  ако искам да ми го сложат към 15-ти другия месец?

# 8
  • София
  • Мнения: 11 659
Кога трябва да поръчам ламината  ако искам да ми го сложат към 15-ти другия месец?
Нищо не пречи да си купиш ламината и от сега да си запазиш дата,независимо от коя фирма. Предполага се,че за тогава все още няма записани и няма да имаш проблем.Упсех!

Общи условия

Активация на акаунт