Какво има в дамската ви чанта?

  • 3 312
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Хайде една забавна тема от мен, след днешната черна хроника.
Искам да си пъхна любопитният нос в дамските ви чанти. hahaha
Та какво има в момента в тях и коя е най-нестандартната вещ вътре, а най-ненужната?

# 1
  • Мнения: 2 550
не знам, честно...
страх ме е да я разтребя  Laughing

# 2
  • Мнения: 7 107
Какво няма?
 Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Имам разни мокри и сухи кърпички, портфейл, гланц за устни, огледалце, гребен, парфюм, сухо мини дезодорантче, химикалка, шнола за коса, крем за ръце, документи, ключове и панел от касетофона на колата....
Това по спомени, не се сещам за друго.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 133
gsm, ЛК, портмоне, салфетки за нос, два-три ключа
за всяко си има преградка  Laughing

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
Портмоне, документи, телефон, тефтер, няколко химикалки и молив, калкулатор, радиото на колата, кърпички, ключове и книжките на децата за 100-те Национални обекта.
Това е!

# 6
  • Мнения: 3 423
Ся като почнат едни списъци на Шиндлер...

Имаше такава тема. Какво ли няма, е моят отговор.

# 7
  • Мнения: 4 451
В моята само мен ме няма. Laughing
Започвам да изреждам: кутия цигари, запалка, 2 молива за устни, един за очи, гланц за устни, два телефона, два часовника, които чакат ред да ида до часовникар (за да им сменя батериите, и междувременно отлежават вътре вече цяла седмица), портфейл, снимки на децата, стари билетчета от градски транспорт, бележки от изпращани колети, хапчета, фибички и ластичета на щерката и някакви стотинки се търкалят. Спирам да изреждам, че стана страшно. hahaha
Най-ненужното в чантата ми май са старите билетчета, кога ли ще ги изхвърля?! Thinking А за нестандартното newsm78, ами май двата часовника.
Обаче най-нужните вещи вътре са ми телефоните.

# 8
  • Мнения: 183
ох,не питай Embarassedвсеки ден си казвам че ще я изсипя на бюрото и разчистя и все....не става...срам ами има чантичка с гримове ,портмоне,лак ,хиляди бележки и бележчици ,бордера от банки,платени сметки,ох...две зелени сливки /от сина ми са Rolling Eyes/,а и една разглобена играчка....мокри и сухи кърпички ,документи,чорапчета на бебето... ooooh!,ааааааааааааа вече няма да пиша щото..........ужас.....сега ще я оправя Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 15 435
Всякакви боклуци- лекарства, очила с диоптър от евтините, ако ми се наложи да прочета нещо, два телефона, тефтер и много химикалки, българо-френски разговорник, бонбони, цигари, запалки, ветрило, 2 пак мокри кърпички,тъмни очила и едни много тънки джапанки, нови, за всеки случай, ако ми се скъсат старите.Паста и четка за зъби, портфейл, спрей за астма, фотоапарат, дъвки, една дамска превръзка, две малки шнолки, парфюм, ластици за коса, едно пакетче ментови носни кърпички. А и два билета за градски транспорт- единия използван, другия нов- за 11 пътувания. Спирам да ровя, че е ужас, а преди три дни я разчиствах. Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 12:09 от Тайна

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Най-непотребното нещо в чантата ми е тест за алергии, правен на 11.09.2003г. по повод предстоящо секцио. Резултатът от секциото е почти на четири ooooh!

# 11
  • Мнения: 742
снощи сменях чантите, та по тоя повод  в ммента им само няколко листа, молив, химикал, гланц за устни, портфейл, телефон, ключове и билетчето от автобуса.

снощи изхвърлих около килограм разни неща, как са попаднали в чантата ми, не знам... Даже бебешко чорапче имаше.

# 12
  • Мнения: 6 991
Нямам...по-точно не нося дамски чанти Joy

# 13
  • Мнения: 344
Какво няма в една дамска чанта?
Разбира се че няма ред. Laughing Laughing Joy

# 14
  • Мнения: 68
Чантата, с която съм днес, е с размер малко по-голям от мъжки портфейл.  Побират се в нея- ключове от кола и апартамент, гланц за устни, кредитна, дебитна карта и телефон.

Ако се понапъна ще мога да завра и някой й друг документ за самоличност, но не мисля, че ми трябва.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт