Кафяво течение при бременност

  • 9 475
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
На някоя от вас случвало ли й се е да получи кафяво течение при бременност? Аз съм във 2-я месец, ходих на лекар, той ми направи микробиологично изследване и каза, че е от някакви бактерии. Изписа ми свещички и сега ще си ги купя.
Но по-долу виждам, че на една от вас се е оплакала от кафяво течение преди менструация и лекарят й казал, че е от нисък прогестерон. Това ме притесни. Някой знае ли нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 3 591
може да има 99 причини за това /може и повече да са  Mr. Green/ затова не гледай на кого какво са казали. Може да прокървиш от инфекция, от разраняване на шийката, от спукана веничка във влагалището, от отлепена плацента, нисък прогестерон, имплантационно кървене, кървене държащо се на движение на съсирек , образувал се при инмплантацията, мисед аборт, начало за спонтанен аборт .....
най-добре е да се довериш на лекаря си.

Кафявото по принцип е стара кръв, и не е от "Страшните" неща, особенно ако е било еднократно и в неголямо количество.

# 2
  • Мнения: 30
Благодаря:)

# 3
  И аз имам кафяво зацапване и съм в 5 седмица,но много се притеснявам.Лекарката ми се притеснява защо бебето не е пораснало за 6 дни и милиметърче от последната консултация.Пия дуфастон,нож-па и фолиева киселина.Дуфастона е по принцим хормонално лекарство и да балансира деиствието на естрогена бърху маточната лигавица и влагалището.То е за маточни кръвотечения,опасност от аборт или повтарящи се аборти,недостатъчна функция на жълто тяло.Днес ме видяха на вагинален ехограф и ми казаха че всичко е наред.Бебето било живо и е 13мм и наи важното нямам разкъсвания. Cry Praynig smile3518

Общи условия

Активация на акаунт