откъде да си купя маса и столове цвят орех

  • 2 794
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
кухнята ми е зебрано и опушен орех за основа, стои перфектно, но не мога да намера маса и столове в цвета на основата, навсякъде само венге

# 1
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Не знам как е в твоя град, но и тук като влезеш в мебелен магазин няма голям избор. Аз близо година си търсих маса и най-после вчера я поръчах- цвят и размер - по мой избор.
Съвета ми е да бъдеш настоятелна и да разпитваш в магазините- фирмите производители  обикновенно имат каталози, но ако не попиташ няма да ти ги покажат.
Аз намерих това което търся, когато най-малко очаквах в едно малко магазинче. Успех!

# 2
  • Мнения: 204
Не знам как е в твоя град, но и тук като влезеш в мебелен магазин няма голям избор. Аз близо година си търсих маса и най-после вчера я поръчах- цвят и размер - по мой избор.
Съвета ми е да бъдеш настоятелна и да разпитваш в магазините- фирмите производители  обикновенно имат каталози, но ако не попиташ няма да ти ги покажат.
Аз намерих това което търся, когато най-малко очаквах в едно малко магазинче. Успех!
в моя град няма нищо всичко си търсим от други по- големи

# 3
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
В кой град няма значение. Съвета ми остава същия - питаш и разпитваш. Там където аз си поръчах предлага и цвят орех.

# 4
Малко ти е дале4ко но за мен най-добрите маси и столове се произвеждат от една фирма в Горубляне,близо до София,ние си взехме от там цвят орех и сме много доволни,а и цените са изгодни.Преди това обиколих безброй фирми и нищо не ми хареса,докато една позната съвсем случайно и споменах и тя ме насочи към тази фирма.Поздрави!

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Нема, сестро, всичко е венге и туй то. Аз обикалях две седмици мебелни магазини и накрая - поръчка, кво да се прави Tired Чаках един месец, но пък сега имам, каквото съм искала, а не каквото някой си е решил, че е модерно!

# 6
  • Мнения: 204
благодаря ви момичета, вече се бях отчаяла, че някои ще ми отговори, моля дайте ми адреси, телефони, каквото имате на фирмите, а ако пуснете и някоя друга снимка, ще бъде върхът

# 7
  • България-София
  • Мнения: 573
кухнята ми е зебрано и опушен орех за основа, стои перфектно, но не мога да намера маса и столове в цвета на основата, навсякъде само венге
Уф, това е и моята болка...Дайте координати и за София...Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт