Присъствие на таткото в Св.София?

  • 732
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 242
Има ли мами раждали заедно с таткото в Св.София и избраният лекар да не е дошъл или да са имали проблеми с този задължителен избор?

За нас е важно присъствието Peace, а разбрах че от 2006 може само ако си с избор на лекар. Притеснява ме ако тръгна да раждам и се окаже че избраният лекар не може да дойде (всичко се случва) какво правим  newsm78 – ще ни настанят ли във ВИП зала и ще присъства ли таткото, дежурен екип ли ще изражда?

# 1
  • Мнения: 307
Здравей! Аз съм раждала в тази болница, но таткото не е присъствал - казаха ни, че при секцио не е желателно.   Thinking  Но доколкото знам, ако си избрала екипа, който да те изражда, доктора не може да не дойде, а и само в този случай /имам предвид при избор на екип/ таткото може да присъства на раждането. Ти кой доктор си си избрала?

# 2
  • Мнения: 1 733
Разбира се, че може да не дойде доктора. Все пак всичко се случва. Неприятно, но факт. Аз раждах в Св. София и не си избирах лекар (и това беше една от причините, поради които не го направих), но моята докторка ми обясни, че всеки лекар има заместващ екип, който да реагира, в случай, че си платил за един доктор, а той поради някаква причина не може да дойде. Всичко си остава така , както си го резервирала като услуга (т.е. присъствие на бащата, ВИП зала, ВИП стая и т.н.), но просто лекарят ще бъде друг.

# 3
  • Мнения: 2 242
la estrella все още не съм. Първият път раждах с присъствие без избор (не беше задължително), но сега ще се наложи да си ‘избера’ Mr. Green
Daniele благодаря за информацията  bouquet  – имах такива предположения, но за всеки случай да питам

# 4
  • Мнения: 3 268
Извини ме за любопитството,но защо първия път таткото не е присъствал,а сега иска да присъства?Аз съм раждала в тази болница с уговорен лекар,но без таткого до мен.Той от тези неща бяга като дявол от тамян.

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Извини ме за любопитството,но защо първия път таткото не е присъствал,а сега иска да присъства?Аз съм раждала в тази болница с уговорен лекар,но без таткого до мен.Той от тези неща бяга като дявол от тамян.

  Причините могат да бъдат много,нашият татко например имаше огромно желание да присъства,но когато момента дойде той беше с грип  Sick.Много беше нещастен,но нямаше как при това положение да бъде в родилното .

# 6
  • Мнения: 2 242
stefani6 да те черпя кафенце  Mr. Green - написах че първият път раждах С ПРИСЪСТВИЕ на таткото (но без избор на лекар), той държеше да присъства и първият и вторият път   Wink

# 7
  • Мнения: 498
Разбира се, че може да не дойде доктора. Все пак всичко се случва. Неприятно, но факт. Аз раждах в Св. София и не си избирах лекар (и това беше една от причините, поради които не го направих), но моята докторка ми обясни, че всеки лекар има заместващ екип, който да реагира, в случай, че си платил за един доктор, а той поради някаква причина не може да дойде. Всичко си остава така , както си го резервирала като услуга (т.е. присъствие на бащата, ВИП зала, ВИП стая и т.н.), но просто лекарят ще бъде друг.
Точно така е!Даже трябва да има много основателна причина за да не дойде избраният ти лекар,ако не е на смяна.По-добре му звънкай веднага като започнат контракциите за да стигне на време.Кой лекар си избрала? Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 268
stefani6 да те черпя кафенце  Mr. Green - написах че първият път раждах С ПРИСЪСТВИЕ на таткото (но без избор на лекар), той държеше да присъства и първият и вторият път   Wink
Не съм разбрала значи EmbarassedИ той иска да преживее това втори път,така ли?Голям навитак бе! Flutter

# 9
  • Мнения: 7 416
Има ли мами раждали заедно с таткото в Св.София и избраният лекар да не е дошъл или да са имали проблеми с този задължителен избор?

За нас е важно присъствието Peace, а разбрах че от 2006 може само ако си с избор на лекар. Притеснява ме ако тръгна да раждам и се окаже че избраният лекар не може да дойде (всичко се случва) какво правим  newsm78 – ще ни настанят ли във ВИП зала и ще присъства ли таткото, дежурен екип ли ще изражда?

  При мен стана точно това,от което се страхуваш.
  Избрания от мен лекар беше възпрепятстван да присъства на раждането ми.
  Изроди ме дежурния екип,в присъствието на Татко Simple Smile,във ВИП родилна зала.

# 10
  • Мнения: 2 242
Селма    bouquet  bouquet  bouquet
тези дни ще ида на училището им за родители и ще разпитам, но друго си е да знам от някой с опит  Wink Огромно благодаря за отговора

# 11
  • Мнения: 7 416
  Леко и безпроблемно раждане,ти пожелавам!
  Кураж на Таткото!Присъствието на последния си струва,повярвай! Simple Smile
  Нашия много се гордее,че беше непосредствен участник на събитието. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт