Чаршафи с ластици

  • 1 940
  • 17
  •   1
Отговори
Помощ:))Търся си готови ушити чаршафчета с плат на Сънитекс Мездра,по-точно долен чаршаф с ластици и горен с големи размери-за родопско одеяло.Къде в София?Благодаря предварително:))

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 745
Чаршафи с ластици мисля,че има в Хиполенд  newsm78

# 2
  • Видин
  • Мнения: 168
И в МЕТРО

# 3
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз си ги поръчах да ми ги ушият в първия магазин за чаршафи на най близкия пазар, защото нямаха размер за моята спалня. И не са по- скъпи от иначе. Но следващия път сама ще ги ушия не е чак такава философия, както ми изглеждаше първоначално.

# 4
А къде е този магазин Хиполенд?
В МЕТРО има само хавлиени и от трико...аз искам от хасе:))

# 5
  • Мнения: 2 386
Ние сме с долни чаршафи с ластици ( шити по поръчка) и не съм доволна.
При пране се свиват и все по -трудно се поставят, а и адски лесно се вадят.
Само ви предупреждавам...

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
Хиполенд има в мола,който е до зала Универсиада.
Такива чаршафи има и в Комо.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 635
Хиполенд има и до Метро в Люлин, но не погледнах за чаршафи.

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Побутвам темата, защото имам нужда от нови чаршафи от ластици. Тези от МЕТРО много бързо се захабяват за съжаление... Някъде другаде не се ли продават?

От Комо съм взимала детски, но за големи спални не можах да открия.

# 9
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Такива чаршафи и в Практикер съм виждала, но не мога да кажа кой е производителя, не съм ги разглеждала.

# 10
Купи си чаршаф който  ти харесва,и дай на някоя шивачка да ти сложи ластици,аз така правя Peace

# 11
  • България
  • Мнения: 430
Ние сме с долни чаршафи с ластици ( шити по поръчка) и не съм доволна.
При пране се свиват и все по -трудно се поставят, а и адски лесно се вадят.
Само ви предупреждавам...
Аз съм на същото мнение. Най-добре е памук и ликра.

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Купи си чаршаф който  ти харесва,и дай на някоя шивачка да ти сложи ластици,аз така правя Peace

Като изключим факта, че спалнята ми е 180 широка и матрака се вижда извън леглото, така че ще трябва да търся поне 240 ширина.... и ще те питам за шифачка  Peace

# 13
Аз си купувам чаршафи на ТАС с размери 220/240 и моя матрак е доста голям и нестандартен,има и на други фирми големи размери,купих си един български имитация на ТАС също много добри,не отстъпват по-нищо на качество.А шивачки в Пловдив колкото искаш,но ти виждам че си от София,попитай в ателиета в които шият чаршафи.А също много важно е да си измериш и височината на матрака,и да искаш да ти направят ръбове на четирите ъгъла,така по-трудно се изваждат. Peace

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
poli- m, благодаря ти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт