Търся декоративни плетени цветя и други неща за апликации върху дрехи

  • 6 364
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Искам да направя апликация на тениска с декоративни плетени цветя, рових но не видях информация къде се продават различни дждаджии за разкрасяване на дрехи - плетени или други цветя, кожени или велурени шнурчета. Може би в кинкалериите? А кои са добре заредени?

Около 30 мин. се рових с търсачката, но не попаднах на инфо.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 68
Здравей ... ако уточниш удобни за теб райони на София май ще е по-лесно. В кинкалериите имат шнурчета и разни готови апликации, но не знам дали ще намериш цвете, каквото предполагам търсиш:( Все пак може да разгледаш ... току виж ти хрумнала идея.
Ако ти е удобно посети кинкалерията на Графа (близо до Попа), а също така и магазина на Пфаф...

Относно цветята- ако можеш да плетеш на 1 кука бързо може да си направиш сама, ако ти се отдава рисуването - може да си нарисуваш newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 4 412
Благодаря, удобно ми е в широк център. Важно е магазина да е добре зареден. А къде е магазина на Пфаф? Търся точно плетени на 1 кука цветя в различни цветове, но може и друга идея да ме споходи

# 3
  • София
  • Мнения: 179
Има също едно малко магазинче с много интересни неща на ул. Позитано, малко преди бул. Христо Ботев, като вървиш в посока от съдебната палата към Христо Ботев е от дясно.

# 4
  • Мнения: X
Ей тука виж.Магазинчето е на една съфорумка. Много сръчна.

# 5
  • Мнения: 446
През март бях в София и открих страхотни апликации в един магазин на пресечка на "Екзарх Йосиф" и "Пиротска" - От сладкарницата Атене на "Пиротска" като тръгнеш към "Екзарх Йосиф" се пада на десния тротоар.

# 6
  • Мнения: 1 258
И на втория етаж в "Слънчоглед" може да се намери това-онова.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
Благодаря, бях на "Екзарх Йосиф" и "Пиротска", купих едни цветчета. Обаче гърба им е като тънка пластмаса и се чудя дали не се лепят с ютия.

Общи условия

Активация на акаунт