Хормонални изследвания

  • 1 057
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 369
Здравейте,момичета! Имам молба към вас... Аз имах проблем със забременяването за повече от 2 години. Тогава правихме изследвания и всичко беше наред,но бебе не ставаше. Имам 6 поредни месеца неуспешни стимулации с Клостилбегит. Накрая правих физиотерапия-като последна надежда... И точно тогава съм забременяла. Стана някакво чудо... Изкарах прекрасна бременност,която за жалост приключи е първия ден от 9я месец...по разни причини,и не и без лекарска вина... Оттогава минаха 8 месеца. Сега отново пробваме. Първият опит беше неуспешен. Цикъла ми се побърка след раждането,стана на 40 дни,обаче почти точно. Вчера абсолютно на своя глава отидох в Кандиларов и си пуснах хормони/на 5я ден/. Та това ми е молбата... Кажете си мнението... Ако и имена на евентуални доктори кажете,ще съм благодарна. Нямам вяра на никой след случилото се. Искам стабилен специалист,а все не попадам...

LH 3,72 /1.7-8.6/
FSH 6,9 /1.5-12.4/
Estradiol 35,16 /10.0- 39,5/
Testosteron 0,198 /0,12-0,21/
Prolactin 502,6 /86-390/

Ако някой ми отговори,предварително благодаря...

# 1
  • Мнения: 1 951
Кикиники, съжалявам за това което си преживяла  Sad

Иначе пролактина ти е завишен, което може да е причина да не можеш да забременееш. Хубаво е да повториш изследването и да се консултираш с лекар.

  Имам 6 поредни месеца неуспешни стимулации с Клостилбегит.   

Ако още  ходиш при този лекар определено трябва да го смениш, доколкото знам стимулация с клостилбегит не се прави повече от три поредни пъти.
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 369
Тези стимулации го започнах с един д-р,а ги довърших с друг...Понеже първия все не можех да го открия в дните,когато трябваше да ми прави фоликулометриите. И двамата ми казаха,че 6 месеца е максималния период,после ми дадоха 6 месеца почивка,през които обаче забременях без хормини,само с физиотерапия. Сега исках пак да направя физиотерапията,но тези резултати ме наплашиха и не знам какво да правя... В момента си нямам д-р за жалост...

# 3
  • Мнения: 4 298
KikiNiki, съжалявам за ужаса който си преживяла.
Повишеният пролактин е възможно да подтиска овулацията ти. Трябва да се коригира.
Тестостеронът ми се вижда на горна граница, но лекар може да се произнесе със сигурност дали това е проблем.
Дано скоро имаш повод за радост!

Общи условия

Активация на акаунт