Обувки Pyrgos

  • 688
  • 7
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Някой купувал ли си е обувки Pyrgos? Има магазин на Мадрид. Харесала съм си модел, но ме съмнява качеството. Та, ще се радвам да споделите опит.

# 1
 Thinking Офисът, в който работя, е близо до този магазин... Още нищо не съм си купувала, но и аз си харесах два модела и се колебая за качеството... Надявам се някой да се включи - ще следя за мнения  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 313
имат ли сайт?

# 3
Това е единственото, което открих в интернет: http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=9428&branch=717  Thinking

# 4
  • Мнения: 291
ако струват под 50лв и много ти харесват, си ги купи, но ако са по-скъпи, не ти препоръчвам

# 5
  • Мнения: 27 524
По-добре не.

# 6
  • София
  • Мнения: 194
Здравей, и аз май мисля по добре - не... сега като видях сайта в бизнес каталога - се сетих, че преди 5 години си взех от тази марка спортни обувки - нещо като маратонки - и изобщо не бях доволна. Въпреки че цената им не беше много ниска. подметкате се пързаляше ужасно, а отгоре кожата се нацепи...
Според мен не си струва да опитваш - вземи си нещо качествено и доказало се.

# 7
  • Мнения: 537
Аз имам 2 чифта обувки от там. Миналата година си взех чехли Symbol за 20 лв. и съм мн. доволна. Преди около 4 год си взех пак от там сандали Symbol  и са си още ок. Доволна съм за сега от качеството. Когато пуснат намаленията ще мина да си взема още един чифт. Имаше едно време такъв магазин и на Шишман до Графа, ама незнам дали още е там.

Общи условия

Активация на акаунт