Били ли сте се с жена, заради мъж?

  • 2 463
  • 59
  •   1
Отговори

Анкета

Били ли сте се с жена, заради мъж?

Опции:

  • Мнения: 677
Аре, гласувайте и разказвайте, че сеирджиите тук сме повече от китайците!
/по идея на Монда/

# 1
  • Мнения: 5 468
Не съм се била с никой до сега.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Защо няма опция "Набих мъжа си, заради жена"? Аз сега къде да попълня? Нали няма да го излъчите?

# 3
  • Мнения: 677
Хапке, 4-та опция каква е?!

# 4
  • Мнения: 2 353
  Ъ-ъ, да. Извинявай.

# 5
  • Bapнa
  • Мнения: 762
 Joy Запис с първа опция

# 6
  • Мнения: 911
Веднъж ударих шамар на една съученичка, след като раzбрах, че се е натискала с дългогодишното ми гадже. Срамувам се малко zа това.
днес те са женени Mr. Green

# 7
  • Мнения: 46 430
Няма отговор "Почти"  Mr. Green

Аз (естествено) успях словесно да предотвратя боя и да я надвия  Mr. Green ставаше дума за мъж, който дори не ме интересуваше, само правехме секс, за нея обаче беше Той (без да имат връзка точно в този момент), абе детска у работа   ooooh!

# 8
  • Мнения: 6 417
Била съм се с мъж заради друг мъж. Стана масов бой, а ние се изнизахме  box

# 9
  • Мнения: 6 991
Мне.
Била съм се с момче, ама по друг повод. Crazy

# 10
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Мне.
Била съм се с момче, ама по друг повод. Crazy

 Joy Сега Сопрано сигурно ще пусне тема "Били ли сте се с мъж и ако да - по какъв повод"

# 11
  • Мнения: 677
Добавих опцията - Бита съм от жена, заради мъж

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Друго, пояснявам:
Аз и той имахме непостоянна връзка-събирахме се и се разделяхме по два-три пъти в седмицата. Имаше един период, в който бяхме разделени цели две седмици. В този период пичът решил, че ще забива ново гадже, с което и без това си мятаха белтъци. Стана така, че се озовахме всички вкупом (заедно с други хора де) на рожден ден на общ познат. Аз бях сама, той-с нея. Накрая на купона аз си тръгнах с него, тя остана сама  Mr. Green Вървяхме пеша, той щеше да ме изпрати до нас и се изяснявахме. Мацката видяла, че се изнизваме и тръгнала след нас. Настигна ни и тогава без малко да ям бой. В крайна сметка той изпрати нея, не мен  Crazy Обаче...след няколко дена я заряза и ми звънна. И пак продължихме-заедно, разделени, заедно, разделени....и накрая аз го зарязах заради друг.  Laughing

# 13
  • Мнения: 601
С жена да,ама не заради мъж,беше една надрусана,дойде и ми каза много ме дразниш и аз и плеснах едно леко шамарче,оттам вече си я прибраха компанийката ,че никак не беше на себе си момичето Crazy

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 01:17 от tedito

# 14
  • Мнения: 1 312
Не!Много ли съм изпуснала?

Общи условия

Активация на акаунт