Отговори
  • Мнения: 3 010
Хайде мами кажете ми, аз ли съм най нетърпеливата, дето нищо не видяха при първият преглед щото бързам или...???? Кога отидохте за пръв път на лекар след първият пол. тест и естествено след какво закъснение?  До тогава как се успокоявахте?

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 07:41 от Dendy

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Аз отидох на втората седмица след закъснението и теста, видя се сакче. С Мони бях отишла 3 дни след теста и на коремен нищо не се видя, гледаха ме на вагинален ехограф, тогава пак с малко фантазия видяхме сакчето.

# 2
  • Мнения: 1 165
Отидох веднага след теста и разбира се ме посъветваха да отида след 2 седмици, когато щяхме да установим сърдечна дейност. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 064
10дена след като ми закъсня цикъла и два положителни теста Peace

# 4
  • Мнения: 386
2 седмици след закъснение

# 5
  • Мнения: 221
Бях в 6 г.с. и даже се видя сърдечна дейност Peace

# 6
  • Мнения: 68
и аз така. Потвърдиха ми бременността след 10 дни закъснение и след 2 положителни теста.

# 7
  • Мнения: 1 273
Ами аз доста изчаках (3 седмици след закъснението), преди да си направя теста, защото ме беше страх, че ще е отрицателен  ooooh!
Иначе на лекар отидох веднага след теста.  И бях в 9 г.с.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 919
аз отидох 5 г.с и с вагинален се видя "точка" после ме извикаха в 7 г.с за пулс

# 9
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 364
Когато забременях със сина ми отидох доста рано - след 5-6 дни закъснение и се видя само сакчето и след това ходих отново, за да се види дали има сърдечна дейност. Сега благоразумно си почаках 25 дена закъснение, положителен тест и около 7 г.с. ходих на лекар - видя се сърдечна дейност.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
Отидох на лекар около десетия ден след теста,видя се точка,но беше рано за сърдечен пулс

# 11
  • Мнения: 5 246
И аз бях от нетърпеливите. Направих си тест в деня в който трябваше да ми дойде. Ден след това отидох на лекар и съответно нищо не се видя. След 2-3 дена прокървих и отидох, но отново нищо не се видя. Бях  се отчаяла. Седмица след теста с вагиналния ехограф най-после се видя една малка точка  Hug

# 12
  • Мнения: 466
Първият положителе тест беше след 5,6 дни закъснеие , а първият преглед в 6 г.с с вагинален ехограф 9 дни след положителния ми тест

# 13
  • Мнения: 4 546
10 дни след закъснеинето - видя се сакче.
иначе тестовете ми бяха положителни още преди да имам закъснение

# 14
  • Мнения: 1 546
Аз отидох веднага след теста, бях в 4 г.с. и даже и сакче не се видя, а само "струпване на клетки" - така каза докторката. В 5 г.с. вече видяхме сакче, а в 6та видяхме сърдечна дейност. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт