еднорога матка

  • 4 458
  • 1
  •   1
Отговори
има ли шанс при това нещо?

# 1
  • Мнения: 1 044
ДА! Няма страшно! Аз съм с еднорога матка и сега имам момченце на 2 г. 7 м. Имам един спонтанен аборт в 12 г.с. по тази причина, но тогава бременността бе с близнаци и просто на тази матка недоразвита и еднорога бе абсурд от първа бременност да износя до край. Но 8 месеца по-късно забременях и резултата е налице! Трябва да се има впредвид обаче, че бремеността е високо рискова. Имах контракции от самото начало, лежах в болница за задържане два пъти, бях на хапчета но шпа и магнезий непрекъснато. Работа спрях от третия месец. Понеже инжекциите имат по-бърз и дълготраен ефект, мъжът ми се научи да ми бие инжекции но шпа и това ме спасяваше. Изобщо не бе лесно, още повече, че психически се затормозяваш много- ще те бъде ли или не. Като влязох в 28 г. с., болките спряха като по чудо! Родих секцио в 39 г.с. Истината е при този проблем, че с всяка следваща бременност, матката се развива все повече и повече и се повишава вероятността от износване докрай. Аз имах късмет да износя още при втората бременност. В болницата имаше жена с двурога матка-много по-сложен проблем-тя имаше 4 спонтанни аборта, но петтата бременност бе успешна -роди в 9тия месец момиченце. Така че споко, ще трудно, но ако наистина вярваш и вземеш всички предохранителни мерки , ще стане Grinning

Общи условия

Активация на акаунт