Добър уролог или кожен в София / моля

  • 4 367
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Набързо за случая. Преди време на милото му излезнаха едни като лишеи долу около това... Ходи на доктор /кожен/, алергия - детско кремче Цинци и Лоратадин таблетки.Месец и полувина така. Оправи се, но за малко...
Следващото - същото място, пак на кожен,тогава се оказаха гъбички, неясно какви.Полови били. Този път се маза с Клотримазол. Пак така се оправи, и пак за малко. Когато ходи втория път  специално го накарах да пита дали и аз трябва да лекувам нещо, защото то... все пак е болежка.Доктора казал, че няма нужда. Реално на мен нищо ми няма. Нито течение, нито миризми, нито.... нищо, а стана вече 5-6 месеца се влачим с тези неща.
В крайна сметка сега пак е така. Има един два лишея изникнали, но този път са на тялото между мишницата и кръста / не знам как да обясня точното място, но няма значение/. Още преди му казах да иде на доктор за тези неща, специален, ама.... то ... голямо бебе, че и с характер.
Аз като ида при моя доктор утре ще си направя изследванията които трябва, а него не знам къде да пратя.
Моля да ми дадете кординати на добър доктор, ако знаете, че издивявам вече.
Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 39
Здравей!Моят съпруг има кандиломи,които се появяват периодични и ги маже с кондолин,но дори ги гориха в Александровска при д-р Чуков.За него знам че е добър уролог, препоръча ми го моя позната лекарка.За телефон,нямаме,но просто може да отидеш в Александровска и да поискаш час за този доктор.Това,което мога да ти дам като съвет!

# 2
  • Мнения: 2 423
 За уролог newsm78 newsm78 newsm78 ама кожен добър май ще ви трябва а те са тъкъв дифицит кожните

# 3
Благодаря ви , все пак ниога не е излишно да попиташ Simple Smile
Успех момичета Hug

# 4
Не ти трябва уролог, а добър кожен лекар.Помоли освен това да ти направят натривка, за да видят под микроскоп за какво точно става въпрос. Как ще те лекуват, без да знаят какво лекуват. Бих ти препоръчала добър кожен лекар във МВР болница на Руски паметник, работят със касата, доктора се казва Др.Коджабашев.Ползвала съм го за консултация и останах доволна./пак ми беше препоръчан но свърши работа/.Дано и на теб да помогне.....

# 5
Аз също мога да ти дам координатите да добра дерматовенероложка в 29 поликлиника работи . ако искаш пиши на лични да ти дам адреса и телефона й. Тя е просто невероятна лекарка, излекува на сестра ми екзема, която и е от малка и която никой до момента не успя да излекува.

# 6
  • София
  • Мнения: 803
Д-р Божикова мед. център Лора на Позитано, много добър кожен лекар. Персонално съм я ползвала , спаси ми живота и тъй като дълго съм я посещавала, видях и много излекувани от нея пациенти невероятни случай.

Общи условия

Активация на акаунт