Продуктите на "Хималая"!

  • 149 032
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 906
Ползвала съм Кофлет и Румалая. Възхитена съм от резултата. Преди не минаваше зима без грип или поне гърлобол, но откакто ползвам Кофлет нямам никакви проблеми. Много съм доволна!!!
Интересува ме кой какви продукти е ползвал и естествено, какви са отзивите?

# 1
  • Мнения: 582
Ползвала съм кремчето за разширени вени/забравих как се казва/ и съм много доволна, веднага облекчава болката и прибира вените, но не съм достатъчно сериозна да го ползвам редовно и да пия и хапчетата към него , сигурно бих получила трайно подобрение! Майка ми използва крема и хапчетата Румалая за артритни болки и  е по-доволна от тях ,отклокото от традиционните лекарства! Също съм взимала крема за простудни заболявания и от него съм много доволна! Сега се чудя дали да взема и хапчетата за отслабване ,защото имам проблем с килограмите, ако някой има отзиви за тях ще се радвам да сподели!

# 2
  • Мнения: 1 906
Също съм взимала крема за простудни заболявания и от него съм много доволна!
Сега се сетих, че и аз съм го ползвала и също съм доволна!

# 3
  • Мнения: 1 737
И аз съм доволна от много техни продукти, изцяло билкови са всички.  Peace
Кофлета само се чудя, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.
Нещо ми обясняваха за друг подобен продукт относно долната граница за деца, че струвало доста пари да се регистрира за ниска възраст и незнам си какво точно, чисто формално нещо...

# 4
  • Мнения: 4 414
това, че са билкови не значи, че са безобидни...има билки, които не се препоръчват за малки деца /както за бременни, примерно /.
иначе, това за изследванията е така - педиатърката на дъщеря ми го обясни веднъж във връзка с други лекарства - освен парите, трябва да има определен брой деца, с които да е тествано лекарството и това е проблем - съвсем логично няма много желаещи за опитни зайчета.
на Хималая съм ползвала Септилин и Румалая - доволна съм. Мъжът ми ползваше доста време Лив 52 /ако не греша името/ - много е доволен.

# 5
  • в баира
  • Мнения: 861
Кофлета само се чудя, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.

Да не би да е заради черния пипер в бонбонките. Аз едвам ги смуча, какво да кажем за мъниците.

# 6
  • Мнения: 1 737
За сиропа Кофлет става дума. Той не люти така.

# 7
  • Мнения: 386
хималая са супер - герифортето е невероятно при стрес, пастата за зъби също е невероятна според мен. лаксативното им хапче е много добро, но не съм фен на този начин за решаване на "онзи" проблем (преборих се с хомеопатия да го реша).
само от хапчетата за отслабване не съм доволна - стана ми зле и ги спрях много бързо

# 8
  • Мнения: 834
От къде ги купувате? От лекар ли се изписват?

# 9
  • Мнения: 1 906
От къде ги купувате? От лекар ли се изписват?
Има ги в доста аптеки.
Погледни тук:  http://si-plus.com/index.php?p=40

# 10
  • Мнения: 3 211
ползвала съм това:
и

с първото мажех пъпчици по бузите на детето, а второто против цистит
Бонбонче, благодаря за уеб адреса

# 11
  • Мнения: 1 906
...
Бонбонче, благодаря за уеб адреса
За нищо!

# 12
  • Мнения: 9 095
може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?

# 13
  • Мнения: 1 906
може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?
Всичко можеш да прочетеш от линка, който съм дала.
Ето това е за разширени вени (от същия сайт):

"Таблетките и кремът“Пайлекс” се използват съвместно и повлияват съдовите стени благоприятно при всички видове венозни застои (стази) и особено при хемороиди и повърхностни тромбофлебити, варикоцеле, варикозно разширение на вените. При хемороиди, анални фисури и фистули, проктит. Спомага за облекчаване на болката и ускоряване на оздравителния процес. Регулира дейността на стомашно-чревния тракт като спомага за редовнотоизпразване на червата. Съдържа Амла – растение, което е най-богат природен източник на витамин С и съдейства за контролиране на кървенето. Пайлекс допринася за свиването на бучковите маси, за спиране на кървенето и сърбежа, както и за облекчаване на болката. Намалява риска от запек. Повлиява благоприятно дейността на черния дроб като спомага за намаляване на застоя на кръв в черния дроб и порталното налягане. "

Повече инфо от тук: http://si-plus.com/index.php?p=40

# 14
  • Мнения: 9 095
благодаря ти, а във Варна пткъде ги купувате Rolling Eyes

# 15
Аз ползвам Септилин, Пурим и пастата за зъби  Rolling Eyes и съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 1 063
От преди 5 г. съм ги открила за себе си. Доволна съм много и аз  - Кофлет, пастата за зъби, антисептичният крем, а резултатни са и едни техни таблетки за отслабване, но лично аз не съм ги пробвала. Не ми паснаха обаче шампоаните им против пърхот.
Мъжът ми е ползвал  нийм, герифорте, другите продукти ги забравих. Всъщност отдавна не съм купувала техни неща, освен Кофлет -бонбонките.

# 17
  • Мнения: 1 494
Цистон

# 18
  • Мнения: 327
В кои аптеки във Варна има продукти на ''Хималая'' Rolling Eyes?

# 19
  • Мнения: 9 095
няма ли някой да ни каже, немога да открия в 2-3 аптеки тези продукти, интересува ме и сиропа за кашлица???

ПТЕКИ в гр. ВАРНА     АДРЕС     ТЕЛЕФОН
      
Лечител    ул.Драгоман 3    60 95 49
Лечител    ул.Русе 29    60 13 34
Аптека    кв.Чайка, бл.18, вх.Е,ап.37    
Аптека    кв.Възраждане бл.51    
Аптека    ул. Драва 5    
Аптека    ул.Мир 6 А    
Аптека    ул.Цар Петър 4     
Аптека    ул.Генерал Колев 87 А    
Аптека    ул.Сливница 80    
Аптека    ул. Феликс Каниц  52, вх.Б, ап.26    
Аптека    ул.Русе 12    
Аптека     ул.Владислав  Варненчик №19    
    ей това открих  сега трябва и да ги издиря

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 13:12 от Тедито

# 20
  • Мнения: 9 095
здравейте пак, сори за Офф-а, продуктите на Хималая ги има в Санита до Окръжна и на Мир 6, аптеката, там и да няма нещо го поръчват и до 3 часа пристига, вчера си взех сиропа за кашлица и днес вече виждам ефекта, много благодаря че ме светнахте, сега ще поровя за други подходящи продукти, някой ползвал ли е нещо за лице? Peace

# 21
  • Мнения: 4 770
 
    Извинявайте, че подновявам стара тема, но се интересувам от отзиви за продуктите на Хималая  -  по-специално таблетките Пурим, кремът Кларина, пастата за зъби и т.н., а мненията са доста стари...  Rolling Eyes
    И още - дали всичко което го има на сайта им  http://si-plus.com/  се намира и в аптеките...
    Благодаря на всеки, който би ми отговорил!    bouquet
 

# 22
  • Мнения: 76

    Извинявайте, че подновявам стара тема, но се интересувам от отзиви за продуктите на Хималая  -  по-специално таблетките Пурим, кремът Кларина, пастата за зъби и т.н., а мненията са доста стари...  Rolling Eyes
    И още - дали всичко което го има на сайта им  http://si-plus.com/  се намира и в аптеките...
    Благодаря на всеки, който би ми отговорил!    bouquet
 
Благодаря за подновяването  Hug Сега и аз да се включа... Преди години ползвах известно време Пурим и бях доволна, но доколкото си спомням се пият около 2 месеца, след това трябва да си починеш. От Кларина нямам впечатления, пастата за зъби съм си набелязала от известно време, но все още не съм се решила да я пробвам... така че и аз очаквам отзиви!   bouquet

# 23
  • Мнения: 4 770
 
 
    Ами и аз искам Пурим-а да пробвам, но не знаех, че се почива...  Rolling Eyes  Мерси, че каза!   bouquet
    Кремът Кларина и пастата за зъби също съм си ги набелязала,както вече писах и ще си ги взема, ама май ще трябва да хвърля старата паста...  Mr. Green  Както и да е...

    Хайде, давайте отзиви!  Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Да попитам за козметиката им, примерно шампоаните, има ли доволни? А дали съдържат парабени и консерванти? Или са изцяло био - продукти? А имат ли нещо за деца?

# 25
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Мъжът ми от много време пие продукти на Хималая и е много доволен.

# 26
  • Мнения: 4 770

   А какви по-точно пие?
 
   Аз си взех таблетки Пурим и ще докладвам за резултат, но след няколко седмици, защото ми казаха, че ефектът се вижда след 2-3 опаковки, а 1 е за 7-8 дни....  Rolling Eyes

# 27
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Пие Лиф 52 за черния дроб и Спимен за простатата.

# 28
  • Мнения: 4 770


   Ами ПУРИМ, който пия сега е за кожата специално, но пише, че помага и за детоксикацията на черния дроб...
   А ти пробвала ли си някой продукт - добавка или нещо друго?


   Искам да питам и всички защо е толкова известен този ШИЛАЖИТ /МУМИЙО/?  Какви са ми лечебните свойства /ако някой има опит/?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 529
а някой ползвал ли е Шаванпраш и сиропа Септелин

# 30
  • Мнения: 250
Ползвала съм Пайлекс, Цистон, Херболакс и Лив 52 и мога да кажа, че от всички съм много доволна. Аз също се интересувам от кремчето за акне и хапчетата, дано някой да изкаже мнение Simple Smile

# 31
  • Мнения: 42
Аз съм ползвала кремчето за акне, но при мен няма ефект, сега съм на Лизанел актив - крем и съм много доволна. За хапчетата нямам впечетления, но за акне добре би се отразил Лив 52, защото пречиства черния дроб, т.е. токсините, които приемаме с храната и които  влиаят и на кожата. От менюто изключвам фъстъци и шоколад. И така вече няколко години си справям с акнето си, но ни и с апетита. Ще се радвам , ако някои сподели мнение за хапчетата им за отслабване.

# 32
  • Мнения: 4 770

 
    Аз ползвам крема Кларина и ми се отразява добре, както и хапчетата Пурим, които днес ще си взема пак, че свършиха. Пастата за зъби си я поръчах днес и довечера ще я доставят, та ще пиша дали съм доволна.  Mr. Green   Hug
   
    П.П. За Аюрслим-а не може да няма теми...

# 33
  • Мнения: 250
Петенце Цветенце, как го пиеш този Пурим и наистина ли ти помага ?

# 34
  • Мнения: 4 770
Да попитам за козметиката им, примерно шампоаните, има ли доволни? А дали съдържат парабени и консерванти? Или са изцяло био - продукти? А имат ли нещо за деца?
      Съдържат...  Mr. Green  Не са био, ама и аз чакам отзиви. А за деца доколкото знам нямат продукти, който знае, да каже.   Rolling Eyes
      mar4ella_, ами пият се по 1-2 сутрин и вечер около 2 месеца, после се прави почивка. Аз за 3 седмици съм изпила 2 опаковки. Няколко дни не бях пила след това и вчера започнах пак, ще си пия вече по 2 редовно, докато изкарам 5 седмици (още около 4 опаковки) и после ще почина месец. За действието - не съм си виждала лицето толкова чисто от много месеци, но сега като спрях няколко дни и ми излязоха 2-3 пъпки.  Rolling Eyes  Поне бързо завяхват с кремчето.  Flutter
      И да, НАИСТИНА МИ ПОМАГА.  Дано да помогне и на теб!  Hug
   
      П.П. А как ти действа Херболакс-а? /И аз имам нужда... това, ако искаш на лични/

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 11:32 от Петенце Цветенце

# 35
  • Мнения: 281
Подновявам темата, защото ми се иска да чуя нови отзиви. Оказа се, че тези продукти не са много популярни във форума (ако може да се съди по активността). Може би поради ниската цена хората не им се доверяват много  newsm78. Ползвала съм само пастата за съби, но мисля купя още техни продукти.
Някой има ли лични мпечатления?

# 36
  • Мнения: 3 674
Записвам се в темата, за да я следя. PeaceИзглежда ,че тези продукти са много хубави. Като чета какви съставки имат...билки и мед и вече ми харесаха! Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 606
Ние ползваме - Цистон, Герефорте, Лив 52, Ментат, Румалая, Пурим, Абана и т.н.. Плюс това имам и за коса, за кожа и за отслабване - донесох си ги от Малайзия.  От тук си ги купуваме от Лечител.

Продуктите са страхотни и пречистват организма. Ние сме фенове на тези добавки повече от 4-5 години и постоянно имаме колекция вкъщи.

# 38
  • Мнения: 281
Lilian_V, благодаря че сподели  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 104
Цистона го ползвах преди двайсетина години, зората на демокрацията и тогава ми помогна невероятно много за бъбречно заболяване.
Разните мазила с камфор ползвам редовно против главоболие, ЛИВ 52 също е много добър. За децата профилактично илли при дребни неразположения студените месеци - настинки, грип е хубав сироп Септилин. А кремчетата за лице са многго хубави също.

# 40
  • Мнения: 3 550
Ползвах нещо за имунитет при малкия и нямаше особен резултат - Септилин

# 41
  • Мнения: 104
Мисля, че Септилина трябва да се дава по-дълго време, за да има резултат, както всяка алтернативна медицина. Трябва да се натрупа в организма. Но всеки може да прецени за себе си. Аз Септилина го научих в Италия в една детска градина, там го даваха редовно.

# 42
  • Мнения: 29
Ползвала съм Цистон и ефекта беше изключително добър.
Сега си взех кремчето за Акне, ползвам го от вчера, така че за резултат все още не мога да говоря.

# 43
  • Мнения: 55
аз също съм много доволна от Цистон-а, от пастата  и от билковия сапун

# 44
  • Мнения: 599
А аз ползвам "Ментат" на Хималая .Много съм доволна,защото при стрес,преумора ми помага изключително.За първи път чувам,че имат и кремове и паста за зъби,за което съжалявам. EmbarassedДосега да съм ги пробвала вече,но не е късно и сега.

# 45
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Имате ли отзиви за  АЮРСЛИМ http://si-plus.com/index.php?p=20 newsm78

Благодаря   bouquet

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 529
А някой ползвал ли е Ивкеър-имате ли отзиви

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 354
Сега пия септилин и пурим за кожата.Но немога да дам отзиви,защото съм още на първа опаковка.От кремчето Кларина-незнам,рядко се мацвам с него и немога да го преценя Thinking

# 48
  • Мнения: 29
И аз пия тази комбинация за кожата от около седмица. Обнадеждена съм, но ще изчакам още известно време, за да дам коментар дали резултата е положителен.

# 49
  • Мнения: 30
Здравейте,много съм впечатлена от това което прочетох за продуктите на "Хиламая".Мисля да си купя кремчето Кларина и Пурим и Септилин,но искам да ви попитам дали кремчето може да се ползва за пъпки по гърба.От скоро започнаха да ми излизат малки пъпчици по раменете с какво ли не съм ги мазала и ефект никакъв.Много ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет и мнение Wink

# 50
  • Мнения: 129
Здравейте, аз пия Септилин и  Румалая и  съм много доволна. От приятелка чух за тези продукти, тя ги ползва от години и каза,че имат страхотен пречиствателен ефект и действа добре на организма. Походих малко скептично, но се оказа, че  наистина са много добри. Wink

# 51
  • Мнения: 30
Днес си купих кремчето и почнах да се мажа,дано да има ефект.Сега си поръчах и хапчетата,но аптекарката ми е позната и ми каза само Пурим да пия,Септилинът не бил задължителен и  не знам какво да правя да го купувам ли или не  Thinking

# 52
  • Мнения: 129
Днес си купих кремчето и почнах да се мажа,дано да има ефект.Сега си поръчах и хапчетата,но аптекарката ми е позната и ми каза само Пурим да пия,Септилинът не бил задължителен и  не знам какво да правя да го купувам ли или не  Thinking
На мен пък аптекраката ми каза, че Септалина е добре да се пие, та затова си го купих. Купи си го, няма да съжаляваш  Peace

# 53
  • Мнения: 30
Днес си купих кремчето и почнах да се мажа,дано да има ефект.Сега си поръчах и хапчетата,но аптекарката ми е позната и ми каза само Пурим да пия,Септилинът не бил задължителен и  не знам какво да правя да го купувам ли или не  Thinking
На мен пък аптекраката ми каза, че Септалина е добре да се пие, та затова си го купих. Купи си го, няма да съжаляваш  Peace
 

Много ти благодаря,ще си го взема и него,така или иначе са билкови и няма да ми навредят Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Пастата за зъби универсална ли е и къде в нета могат да се видят различните продукти на Хималая?

# 55
  • Мнения: 3 674
Пастата за зъби универсална ли е и къде в нета могат да се видят различните продукти на Хималая?

Тук: si-plus.com/index.php?f=3&sub=2

# 56
  • Мнения: 1 891
А имат ли продукт за климактериум?

# 57
  • София
  • Мнения: 606
Лени аз съм ползвала Аюрслим, изчистват хубаво организма и може би задействат метаболизма... но не отслабнах от тях.. пиех ги докато пазех диета.. Като цяло всички продукти на Хималая са супер....

# 58
  • София
  • Мнения: 152
 В момента ползвам крем Кларина. Прави впечатление, че пъпките завяхват бавно, но по по-различен начин от колкото ако ги мажа с други кремове. Това ме обнадеждава, че може би няма да избият на това място повторно. Ще видим, мисля, че е още рано да правя генерални заключения. За сега поне не се оплаквам Wink

# 59
# 60
  • Мнения: 591
Използвам крем Кларина от около месец и определено има ефект. започнах да пия Пурим, но за кратко и ефект съответно нямаше. Пия Херболакс, от който съм много доволна  Peace Искам да попитам за отзиви за Пилинк крема, за който пише, че почиства черни точки и т.н?
Благодаря предвариелно!   bouquet

# 61
  • Мнения: 11
Да споделя нещо и аз за Хималая. От всичко което изчетох за тях решиш да си купя шампоана и пилинг крем им, тъй като нали "уж" са изцяло натурални. Бля,Бля...Вчера си ги купих и грешката ми е че не погледнах в магазина състава им, а се доверих изцяло на прочетеното в сайта на Си-плюс. Вкъщи видях състава на пилинг крема - тъпкан е с парабени и куп други химии , а в шампоана има формалдехид Shocked! В сайта на Си-Плюс просто са спестили целия състав. Така че , момичета - четете преди да купите! Лек ден на всички  Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 1 654
Бях решила да си взема шампоан, но сега се замислям...Нека някой който е ползвал сподели Peace

# 63
  • Мнения: 2 082
аз ползвам шампоана и съм доволна,но се надявах да няма толкова химия както при останалите...вече незнам какво да купувам-обърках се от всички химии-незнам кои са вредни и кои не толкова,но явно не може да има козметика,която да не ги съдържа и да има голям период на трайност...има ли въобще изцяло натурални шампоани...?

# 64
  • Мнения: 385
Мисля, че Септилина трябва да се дава по-дълго време, за да има резултат, както всяка алтернативна медицина. Трябва да се натрупа в организма. Но всеки може да прецени за себе си. Аз Септилина го научих в Италия в една детска градина, там го даваха редовно.
Колко време трябва да се пие горе-долу? Почивка прави ли се? Аз го взех за себе си за подсилване на имунната система. Надявам се да има и антиалергичен ефект, че често ме избиват разни обривчета.
Иначе и аз ползвам Кларина и съм много доволна  Peace

# 65
  • Мнения: 23
Да споделя и аз моя опит с Хималая. Пробвала съм няколко продукта и съм много доволна:

Цистон + Септилин - пиех ги заедно против много упорти цистит и бяха единственото нещо, което ми помогна в момент, в който бях изпила всички антибиотици на света и продължаваха ужасяващите болки и дискомфорт. Пие се 3 месеца като още на първия ми подейства. След този цикъл не съм имала цистит повече. В началото на лятото направих 1 месец Цистон профилактично.

Ивкеър - пих го за регулиране на менструацията, тъй като ми е много на рядко, поради поликистоза. Също 3 месеца. Докато го пиех ми се нормализира горе-долу цикъла, но като го спрях ми се възвърнаха проблемите. Предполагам, че просто от поликистозата отърване няма...Но все пак имаше някакъв ефект.

Ментат - пиех го по време на по-важни изпити и сесии. По принцип трудно се съсредоточавам, но мисля, че той ми е помогнал за някои от 6-ичките  Wink

Кофлет - бонбонките добре действат

Антисептично кремче - мажа с него херпес на устата, когато започне да оздравява, за да се затвори по-бързо раната. Лятото го ползвам за алергия към разни неблагородни метали, която ми се получава на кожата при допир с тях.

Лекарствата са ефективни и ефтини. Препоръчвам!  Peace

# 66
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Да споделя нещо и аз за Хималая. От всичко което изчетох за тях решиш да си купя шампоана и пилинг крем им, тъй като нали "уж" са изцяло натурални. Бля,Бля...Вчера си ги купих и грешката ми е че не погледнах в магазина състава им, а се доверих изцяло на прочетеното в сайта на Си-плюс. Вкъщи видях състава на пилинг крема - тъпкан е с парабени и куп други химии , а в шампоана има формалдехид Shocked! В сайта на Си-Плюс просто са спестили целия състав. Така че , момичета - четете преди да купите! Лек ден на всички  Grinning

Това е и моят опит с продукти на Хималая. Направи ми лошо впечатление, това че не пишат пълния състав на сайта им, а го рекламират като напълно натурален. Е, втори път няма да се излъжа.

# 67
  • Мнения: 1 798
Да споделя и аз. Изпих една опаковка Аюрслим. Първите няколко дни имах леко замайване,  реших,че си внушавам,мислейки,че може да е от   хапчетата.Пикът беше в средата на периода-зверско главоболие, сутрешно засилено  горчене в устата, но и   доста намален апетит.
Аз съм пристрастена към сладкото-Милка, торти,кексове...един ден не минава без тях. Но докато ги ядах имах сили за тренировки( джогинг, велоергометър, фитнес).След  кутията Аюрслим нямам сили за нищо, качвам се на колелото и след 10 минути съм зле.
Теглих чертата-преди "Хималайското чудо" 58 кила, след него-пак толкова.

# 68
  • Мнения: 1 849
Ползвала съм Пайлекс-крем при хемороиди, след раждане и ми помогна много. Също и Цистон, докато кърмех имах цистит и не можех да пия нищо друго - за 3 дни симптомите отшумяха. Но го пих още 4 дни - за пълно възстановяване. Също и пастата е добра. Но Кофлета - за гърло направо ме разби, добре че не дадох на големия - на мен сълзи ми потекоха... е, иначе ми поомекна гърлото наистина...

# 69
  • Мнения: 350
Аз да споделя :
крем кларина-доволна съм
крем пайлекс-много ми помага за хемороидите от раждането
таблетки пайлекс-помагаха ми,но ме болеше корема и ги спрях
пурим таблетки-пих ги един месец и престанах от мързел Embarassed

# 70
  • Мнения: 350
Използвам крем Кларина от около месец и определено има ефект. започнах да пия Пурим, но за кратко и ефект съответно нямаше. Пия Херболакс, от който съм много доволна  Peace Искам да попитам за отзиви за Пилинк крема, за който пише, че почиства черни точки и т.н?
Благодаря предвариелно!   bouquet
Аз също се интересувам от пилинг крема,някой ще споделили ако го е ползвал!

# 71
  • Мнения: 1 798
Пилинга хич не е лош,аз си ексфолирам цялото тяло.

# 72
  • Мнения: 350
мерси за отговора,ще го пробвам  bouquet

# 73
  • Мнения: 129
Пилинга хич не е лош,аз си ексфолирам цялото тяло.
И аз го ползвам  Пилинга и много съм доволна Peace

# 74
  • Мнения: 350
Може ли някой да ми помогне,искам да пия таблетките Пурим и капсулите Лактафор едновременно,дали ще е проблем   newsm78

# 75
  • Мнения: 12
Използвам крем Кларина от около месец и определено има ефект. започнах да пия Пурим, но за кратко и ефект съответно нямаше. Пия Херболакс, от който съм много доволна  Peace Искам да попитам за отзиви за Пилинк крема, за който пише, че почиства черни точки и т.н?
Благодаря предвариелно!   bouquet

Искам да те питам "Херболакс" само при нужда ли се пие или като другите билкови - няколко месеца, всекидневно? В сайта не е конкретизирано.

# 76
  • Мнения: 77
а каква интересна тема.от вчера съм решила да си взеха кремчето срещу акне но само да попитам-може ли да го ползвам като крем върху цялата кожа или не? newsm78и много ме заинтересовахте с този пилинг-ще го потърся.крема за акне го има в аптеката но дали и ипилинга ще го има? newsm78

# 77
  • Мнения: 12
а каква интересна тема.от вчера съм решила да си взеха кремчето срещу акне но само да попитам-може ли да го ползвам като крем върху цялата кожа или не? newsm78и много ме заинтересовахте с този пилинг-ще го потърся.крема за акне го има в аптеката но дали и ипилинга ще го има? newsm78

Може да се използва върху цялото лице, но най-добре да се ползва само вечер, тъй като е с неприятна миризма.

# 78
  • Мнения: 77
видях и антисептичния крем за  всякакъв тип кожа-и той ми се видя интересен.аз искам даползвам хималаята за дневен защото нощен си имам и съм много доволна отнего.а и през деня освен детето няма кой да ме усети hahaha

# 79
  • Мнения: 12
видях и антисептичния крем за  всякакъв тип кожа-и той ми се видя интересен.аз искам даползвам хималаята за дневен защото нощен си имам и съм много доволна отнего.а и през деня освен детето няма кой да ме усети hahaha

Антисептичния е повече за наранявания и изгаряния, докато Кларина е антиакне. А какъв е този нощен крем, от който си доволна, би ли споделила?

# 80
  • Мнения: 77
видях и антисептичния крем за  всякакъв тип кожа-и той ми се видя интересен.аз искам даползвам хималаята за дневен защото нощен си имам и съм много доволна отнего.а и през деня освен детето няма кой да ме усети hahaha

Антисептичния е повече за наранявания и изгаряния, докато Кларина е антиакне. А какъв е този нощен крем, от който си доволна, би ли споделила?
за нощен крем ползвам глико-а страшно съм доволна от него и скоро няма да го сменям.но за дневен е моя проблем.не мога да попадна на подходящ крем и това си е. #Cussing outа пък гликото не е препоръчително да се ползва през деня Crossing Armsи сега съм в страшна мисленка какъв да си взема но не искам някакъв много скъп защото точно така си изпатих-купих 2 крема и се оказаха боклук.даже някой ако ги иска мога да му ги дам на половин цена-мазала съм се с тях по веднъж само.

# 81
  • Мнения: 65
Чаванпраша действа на различни системи е е добро средство за общо поддържане. Става и за деца. Да не се превишава дозата!

# 82
  • Мнения: 554
Аз преди ползвах Хималая, но вече не... само като погледнах съставките и се отказах. Половината съставки са химии, особено в шампоаните  Peace

# 83
  • Мнения: 219
Единственото нещо, на тази фирма, което си купувам и  ще купувам, са бонбоните за гърло КОФЛЕТС.

Нищо друго не бих пожелала да пробвам.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ползвала съм единствено Цистон.Страхотно действие има при мен. Peace
Сега съм решила да взема Септилин сироп за малкия,но от аптеката ми казаха че вече не го получавали,защото последният път като го заредили-бил развален Shocked Thinking
От друга аптека ми казаха пък,че бил на отказ.тъй де,нямало на склад.  newsm78

# 85
  • Мнения: 17
Moje li nqkoi da spodeli za Ivkear?Dali pomaga za regulirane na cikala?

# 86
  • Мнения: 4 770
  Херболакс е страхотен.  Мисля, че се пие постоянно, но ако някой има инфо, че не трябва, ще се замисля за почивка. Но не зная дали има смисъл, защото е билков екстракт и не би трябвало да вреди.  Rolling Eyes Със сигурност обаче не се пие само при нужда, защото действа регулиращо, а не слабително.

# 87
  • Мнения: 657
Да попитам за Херболакс - при мнооого упорит запек дали ще има полза? И след колко време може да се усети?

# 88
  • София
  • Мнения: 1 043
Да се разпиша и аз.

Ползвала съм антисептичния крем - много съм доволна. Ползвах го и за да мажа дъщеря ми като се подсичаше - минаваше и за 10-12 часа. Нещо, което не постигнах с другите кремчета.
Пайлекс крем - много съм доволна и от това.

Имам и козметика, но нея съм си я взимала от Индия, тук не я внасят. Доволна съм, обаче изобщо не пише какво съдържа. Пише само, че не съдържа вредни химикали  Rolling Eyes  Но тук във форума на 2-3 пъти чета, че има парабени и едва ли ще продължа да ползвам козметиката. Не ми е ясно какво им е аюрведичното на продуктите им в такъв случай  newsm78


Сега съм хвърлила око на Аюрслим и Ментат.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт