По въпроса за личния лекар

  • 411
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте, момичета! Доста се рових из форума, но не открих отговор на моя въпрос, който доста ме тревожи.
Та значи стоя си тука аз в чужбина и от 2 дни се опитвам да свикна с мисълта, че съм бременна. И чакам да стане 24 юли та да се приберем с милото в нашата прекрасна България...Както и да е, отплеснах се...
Та въпроса ми е за личния лекар. Имам такъв в София, а ще живеем в Бургас. Знам, че юни е възможна смяна на джи пи-то, но мен пък ме няма. Има ли вариант някой друг от мое име да го направи ?
Или като се прибера другия месец да търся варианти за смяна на л.лекар? Щото ако нямам такъв най-вероятно ще си плащам като поп, въпреки, че всеки месец си плащам отговорно осигуровките......
Абе , ако имате инфо по въпроса, моля ви помогнете....И съжалявам , ако не му е мястото на постинга ми тук...

# 1
  • Мнения: 2 401
Сладуранке отдавна ли не си си идвала в Бг?  Simple Smile
Независимо дали ще си имаш личен лекар или не пак ще си плащаш като поп  Laughing.
Иначе и друг може да попълни вместо теб бланката за смяна на ЛЛ. А при наличие на ентусиазъм от страна на новото ти джи-пи това мое да стане и след изтичането на срока за смяна.

Общи условия

Активация на акаунт