бизнес консултанти

  • 696
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
привет.

аз и моя приятелка искаме де започнем бизнес. имаме си конкретна идея, всяко по отделно, но и на двете ни трябва съвет как точно да постъпим.

до сега не съм срещала фирма, която да предлага консултации за създаване на собствен бизнес и ако нямой има идеи ще сме много благодарни. ставав дума за изготвяне на бизнес план, регистрация на фирма, маркетингова стратегия, съвет за евентуален кредит и т.н. разбирам, че съветите и услугите струват пари  Grinning.

благодаря!

# 1
  • Мнения: 84
Като оставим настрани фирми като KPMG, PriceWaterhouseCooper, Arthur Andersen и т.н, които се занимават точно с това, но цените на услугите са чудовищни, остават много адвокатски кантори, които в последните години добавиха и такъв вид услуги към чисто адвокатската си практика. И те не са евтини, но там поне можеш да се спазариш.
Напоследък, покрай всички тези пари от разни фондове се появиха и чисто консултантски фирми, които пишат бизнес-планове и правят маркетинг, но аз бих заложила все пак на адвокати, специализирани в тази насока.

П.П. Нашата фирма се занимава с това, но само за ИТ. Ако ти върши работа, питай на ЛС - free of charge  Laughing

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 14:23 от iguanna

# 2
  • Мнения: 2 388
аз също мога да помогна, но за съжаление скоро ще раждам! Ако искаш пусни ми малко инфо на лични и ще гледам да ти напиша нещо. Ама нали знаеш, че бизнес план се пише.....дълго, маркетинг - също

# 3
Molya pishete na gotnia mail, mislya, che moga da Vi pomogna, s tova se zanimavam veche 5 godina....
Lek den!

Общи условия

Активация на акаунт