Бебока гледа телевизия ?!

  • 1 800
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
На човечко взе да му става интересно всичко де-що се движи, шарено е и издава звуци, предполагам по тази причина се заглежда в телевизора и монитора на компютъра, до колко вредно е това? Мога ли да го оставям да се забавлява по 10-тина минути или е опасно за очите му?

# 1
  • Мнения: 119
май всички бебета гледат телевизия и са най-интересни рекламите. Не знам по колко трябва да гледат и дали е опасно за о4и4ките, но със сигурност не трябва да се прекалява.

# 2
  • Мнения: 865
и аз забелязвам,че се заглежда по телевизора.дори няколко пъти се наложи да го спра,за да я нахраня без да се върти.но май всички гледат,съдейки по племениците ми,които се хипнотизират по време на рекламите Crossing Arms

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
В интерес на истината бебе на три месеца ми е чудно как точно гледа телевизия newsm78Дъщеря ми тази възраст ядеше и спеше!Телевизор гледа единствено,когато обядва/не всеки ден/!Не знам дали е вредно,но на тази крехка възраст не мисля,че е полезно!

# 4
  • Мнения: 498
В интерес на истината бебе на три месеца ми е чудно как точно гледа телевизия newsm78Дъщеря ми тази възраст ядеше и спеше!Телевизор гледа единствено,когато обядва/не всеки ден/!Не знам дали е вредно,но на тази крехка възраст не мисля,че е полезно!
Искаш да кажеш,че на 3 месеца не се е заглеждала изобщо?Моя син е на 2 месеца и се заглежда в телевизор и в всичко що мърда! smile3521

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Искаш да кажеш,че на 3 месеца не се е заглеждала изобщо?Моя син е на 2 месеца и се заглежда в телевизор и в всичко що мърда! smile3521
(
Точно това искам да кажа!Няма как да се загледа в телевизора,защото няма как да стигне до него!Както писах по това време основното и занимание беше да яде и спи!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И Тери се заглеждаше,но само докато минаваме покрай пуснат телевизор,или и влезе в полезрението.Но не съм си помисляла да я оставям да гледа за забавление.

# 7
  • Мнения: 223
На 1 година даже сама си го пуска. Вредно е!!!! Но при нас рекламите са единствения начин да я нахраня!

# 8
  • Мнения: 617
и ние много гледаме телевизора  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 183
и ние много гледаме телевизора  Mr. Green
Това ние е любимото забавление  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
И моя бебко доста често се заглежда в ТВ-то или монитора. Интересно му е и следи всичко, което се движи.

# 11
  • Мнения: 200
Ние също си го зяпаме. А като чуе рекламите, всичко останало остава на заден план.

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз знам, че не е хубаво - кадрите в секунда са много и се натоварва очният нерв . Моят бебок се зазяпва откак беше на няма и два месеца , но правя всичко възможно да не гледа  Peace

# 13
  • Мнения: 999
Мими също се заглежда от бебе. Много обича музикалните канали. 

# 14
  • Мнения: 6 164
Не е опасно, не ми се вярва някое бебе да си задържи толкова дълго вниманието на телевизора, че да почне да му вреди. Гледа, гледа и му писва...

Общи условия

Активация на акаунт