Запичат ли се децата ви от Милумила????

  • 934
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Ние от известно време сме на Милумил и сме много запечени- на втория ден слагам сапунче в дупето - ефект няма - на третия ден още едно - пак няма ефект. Накрая давам Дуфалак и става, но не искам така все пак е лекарство. Иначе гимнастика и масаж на коремчето по няколко пъти на ден правя и пак няма резултат.
Да не би да е от Милумила?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Колко е голям Ежко?И само на АМ ли е?
Моят син до 4 месеца беше само на АМ-Милумил и Аптамил и през цялото време се изхождаше веднъж на 3-4 дни.Но не го считах за запек,защото консистенцията беше кашава и бебето не се напъваше много и не го болеше нищо.Захраних на 4 месеца и нещата се нормализираха.

# 2
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Любов е на Милумил и ака много редовно, даже по няколко пъти на ден, но тя е захранена с плодови пюрета , запича се само от тях в зависимост какво е хапнала. Иначе съм страшно доволна от това АМ.

# 3
  • Мнения: 27 524
Не, не се е запичал.
Сапунчето в дупето -  Naughty

# 4
  • Мнения: 592
Ние също доскоро имахме проблеми със запека.И ние сме на Милумил2.Откакто давам пюрета и сокчета нещата са доста по добре вече

# 5
  • София
  • Мнения: 298
За Милумил съм чувала по-скоро обратното. Дъщеря ми беше на Милумил, не е имала такъв проблем. Яде ли нещо друго? Оризова каша? Пюрета? Не виждам колко е голямо бебето.  Достатъчно ли разреждаш млякото с вода, следвайки пропорциите, разбира се, то е доста гъсто?

Не е добра идея да слагаш сапунче в дупето, Дуфалакът също е временно решение.

# 6
  • Мнения: 1 951
Не, не се е запичал.

# 7
  • Мнения: 1 207
И ние сме на Милумил от самото начало и не съм имала проблем.
Може би не го понася нещо.Защо не пробваш с друго АМ.

# 8
  • Мнения: 772
не,не е имало подобни проблеми

# 9
  • Мнения: 927
Кърмих моят син 8м. и половина и след това започнах да му давам Милумил 3. Никакъв проблем не сме имали. Той ака по 3-4 пъти на ден.
Може би трябва да го смените ако не ви понася  newsm78..

# 10
  • Мнения: 781
Само на Милумил сме и нямаме проблем с изхождането-ака 2,3 дори понякога 4 пъти на ден.

Общи условия

Активация на акаунт