~ Лунна диета 15.06.07 г. /Петък / НАЧАЛО : 06:13 ч. ~

  • 4 664
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 15.06.07 г.
НАЧАЛО : 06:13 ч. / 15.06.07 г. /
КРАЙ : 06:13 ч. / 16.06.07 г. /

Лунна диета дати м. Юни 2007 г.






Научено до сега :

1. Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

2. Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

3. По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.

4. Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

5. Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.


Желая Ви УСПЕХ ! ! !

# 1
  • Мнения: 2 099
Белинеа, страхотна работа.   bouquet
Пу, първа да се запиша. Мисля, да се опитам да започна да лунувам от утре, стига да не ме хванал някой вълчи глад. На всички успех и много минуси през лунуването.

# 2
  • Мнения: 174
И аз ще лунувам този път.  С това ядене три дена, май ще трябват драстични мерки.

# 3
  • Мнения: 621
Belinea   smile3501 И аз се записвам - този път ще пробвам трите дена да съм на вода, кафе и чай, ако се изветря ще сръбна айрян. Утре и в други ден съм на някакви срещи, тъй че няма да имам време за ядене smile3508

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Ще се пробвам, освен да издържа и да задържа сваленото.

# 5
  • Мнения: 778
И аз се записвам ...
Пак ще се пробвам въпреки, че като че ли напоследък я карам само на грейпфути и череши.
Не ми се мисли как ще захранвам Sad

# 6
  • Мнения: 247
Приемате ли нови в отбора  Wink записвам се и успех на всички  newsm10

# 7
  • Мнения: 1 354
И ааааааааааз. Grinning Grinning Grinning
Този път я хванах на време.
Ако приемате нови в отбора (и аз да попитам) съм на линия.
Твърдо решена за успех.   Crazy

Късмет на всички.  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 453
Хайде и аз!Дано сваля Praynig

Успех на всички! Hug

# 9
  • Мнения: 387
Хайде и аз да се присъединя. Досега само ви четях, но сега ще се включа активно. На предната луна неволно съм изкарала диетата май, защото бях на чай, вода и кафе. И на сутринта кантара показа -1. Имам едни 10 кила за сваляне, които мене чакат. За 2 седмици успях да смъкна 5 с ограничен режим и малко упражнения у дома. Сега като гледам как съм захапала биричката взех да се плаша, та вие ще сте ми стимул!  bouquet Приемате ли гости?

# 10
  • Мнения: 178
Аз отново ще лунувам и започвам вече. Към 5 хапнах малко кисело мляко и дано да издържа до събота следобяд на вода, кафе и чай, което няма да е лесно с изпита ми в петък. Но пък да видим дали ще издържа  Peace

# 11
  • Мнения: 2 199
И аз ще лунувам, този път  Blush
Аз отново ще лунувам и започвам вече. Към 5 хапнах малко кисело мляко и дано да издържа до събота следобяд на вода, кафе и чай, което няма да е лесно с изпита ми в петък. Но пък да видим дали ще издържа  Peace
Успех ти желая и с гладуването и на изпита   bouquet

# 12
  • Мнения: 917
айде и аз да се запиша  Peace

# 13
  • Мнения: 814
Ето ме и мен на старт за поредната луничка!
Ама така тлудно се свалят малко килограми Embarassed !
Успех на всички, които се включат в лунуването Peace!

# 14
  • Мнения: 684
Belinea  Hug страшна си тъкмо се чудех от кога започва лунната  ooooh! че миналия път я изпуснах а от нея се чувствам супер......значи лунувам да знаетееееееее  bouquetУспех на всички ви bowuu

Общи условия

Активация на акаунт