Приспиването - мисия невъзможна

  • 393
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
Моята дъщеря заспива ужасно трудно. Когато е уморена започва да плаче и не може да се успокои и да заспи. Нося я и й пея -  не става, люшкам я в креватчето - пак не става. В къщи се разразява същинска буря - тя пищи и едва гледа и в същото време не може да заспи. Само вечер, след последното кърмене, заспива като труп, уморена от хленченето през деня. Сега пускам сешуара или прахосмукачката - забелязала съм, че шумът я приспива, но се отчайвам защо трябва така да се приспиваме, не ми се струва нормално. Вие имате ли такъв проблем?

# 1
  • Мнения: 1 165
И ние бяхме така на вашата възраст.Заспиваше единствено на ръце,но в момента ,в които я оставях в кошарата се събуждаше и започваше да плаче.Единственото ,с което мога да те успокоя е,че с времето нещата стават по-добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние в началото се приспивахме на ръце,после започнах в количката.Обаче забелязах,че с постепенно ми отнема все повече време да я приспя с люшкане.Киселееше и само да спра тя почваше да се върти.Много се ядосвах например,имаме гости,те се веселят оттатък,а аз люшкам ли,люшкам.В един момент просто започнах да я оставям да заспива сама в леглото си.Първо само за дневните спанета.В началото много ревеше,отивах при нея,галех я по бузката,давах водичка,но не я вземах на ръце.Постепенно започна да си заспива сам сама,също и вечер,само леко си мърмори и за минути е отнесла.Номера е да я сложа когато наистина много й се спи,завивам,нагласям плюшените животни,излизам от стаята и мисията е изпълнена Peace

# 3
  • Мнения: 545
Много се ядосвах например,имаме гости,те се веселят оттатък,а аз люшкам ли,люшкам.
Все едно аз съм го писала. Сега баба ми ми е на гости и като писне детето, тя тича да го взима. С нея не искам да се карам , възрастна жена е и своето си знае, ама само да си отиде другата седмица.... няма да тичам като луда калинка на всеки писък. леле как съм се напушила, до гуша ми е дошло! Close

Общи условия

Активация на акаунт