Какви са вратите в дома ви?

  • 5 545
  • 40
  •   1
Отговори

Анкета

Какви са вратите у вас?

Опции:

  • Мнения: 1 187
Та това е въпроса - какви врати имате.  Mr. Green
Който има желание нека ги покаже  Wink

# 1
  • Мнения: 3 251
В процес на подмяна са/голямо блъскане падна с една метална каса  ooooh!/, от ПДЧ- на алуминиеви.

# 2
  • Мнения: 5 539
Ламинирани.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
МДФ-интериорни, а външната е метална. Не съм ги избирала аз, строителите ги сложиха, но съм що годе доволна - красиви са. Само едно не мога да разбера - колко трябва да си прост, за да сложиш кафяви вътрешни врати и черна външна, при положение, че са на половин метър една от друга и видимо не си пасват Tired

# 4
  • Мнения: 1 152
МДФ с естествен фурнир - не бих сложила алуминиеви.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Дървени
засега   Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 187
Хайде аз да се престраша и да покажа първа нашите "врати"  Mr. Green


Пуснах анкетата защото се чудим все още какви врати да слагаме - МДФ или алуминиеви. Кои според вас са по-добрия избор и защо?

# 7
  • Мнения: 6 155
Плачещи за смяна Mr. Green
Новите ще са дървени  Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 569
klamerche, как успяхте да изкъртите старите врати? Като гледам апартамента е панелен и като знам нашите какви са...нямат къртене...или поне много трудно. Ние така и си останахме - със старите  Tired
Иначе MDF е по-добре от алуминий, но е и по-скъп.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ами на мен алуминиевите ми напомнят на офис или медицинска лаборатория newsm78 За дом не ми се виждат удачен вариант. Нашите са mdf с естествен фурнир - много топло и уютно изглеждат.

# 10
  • Мнения: 1 187
klamerche, как успяхте да изкъртите старите врати?

Ами с канго  Mr. Green или както там се казва голямата машина от която се разклати целия блок. Чак съседите дойдоха да питат какво става.  Embarassed Иначе касите бяха метални, а вратите - от грозни по-грозни. Ние целия апартамент сме рушнали. Ако покажа още снимки ще помислите че сме в Ирак.  Wink

Иначе и аз съм за MDF врати, но за сега претегляме плюсове и миснуси.  Peace

# 11
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
МДФ с естествен фурнир, много са красиви и са цвят какъвто си харесаш, аз например ги съчетах с входната и са тъмен махагон. Много е важно обаче дървото да е добре изсъхнало.
Много по-уютно е така, първата ми задачка в апартамента бе да сваля вратите поставени от стройтеля.
Успех.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Дървени са наште.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 079
Вратите  ми са дървени и отворени винаги!  Peace
Само външната е блиндирана.
Алуминиевите не са подходящи за апартамент, според мен. ooooh! newsm78
Много служебни и баняджийски ми се струват някак си ....  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 3 211
Ами на мен алуминиевите ми напомнят на офис или медицинска лаборатория newsm78 За дом не ми се виждат удачен вариант. Нашите са mdf с естествен фурнир - много топло и уютно изглеждат.
ето и снимка
тук се вижда и блиндираната външна

Общи условия

Активация на акаунт