Ден на бащата !!!

  • 4 262
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 817

Кажете, хора, какво мислите: Тази неделя празнуваме деня на таткото. / в България 3-тата неделя от месец юни/ Незнам защо си мисля, че не е много популярен този празник у нас. Аз обаче съм ЗА ! Много мъже /да не кажа повечето си заслужават/ Нашият татко се казва Свилен-много е грижовен и много го обичаме .  newsm51Кажете вие ще го отразите ли този празник?  bigdance2

# 1
  • Мнения: 4 546
като съм била малка даже не съм знаела, еч има такъв ден.
но идеята ми допада и бих се опитала да го въведа като традиция в семейството.  Grinning

# 2
  • Мнения: 804
  Харесва ми идеята.
  Винаги ми е било чудно защо празнуваме толкова тържествено деня на майката и жената,а пък бащата няма такъв празник.Нима бащите имат по-малка роля във възпитанието и отглеждането на децата? НЕ. Не говоря за някои изключения.
  Ще трябва да измислим подобаващо тържество за таткото ни.

# 3
Ако трябва да си връщам на жената за осми март, когато бях изоставен сам. Simple Smile което няма да направя де но все пак бих се смотал някъде с приятели по мъжки неща. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 21
Ами по повод Деня на бащата, нашият татко е на еко акция и естествено риболов. По този повод вечерта мама е на купон /без деца и мъж/, та ще оставя таткото да се наслади максимално на деня на бащата, като положи грижи за наследниците си.

# 5
  • Мнения: 9 481
Тази неделя-демек 16.07?? Grinning
Не знаех че  има "ден на бащата", но определено подкрепям да има такъв! Peace
Баща ми и съпругът ми  заслужават подобен ден! Heart Eyes
Познавам разбира се и други отговорни бащи-а подобен празник ще ги накара да се почувстват още по-горди татковци Wink

# 6
  • Мнения: 2 829
MTV---- Winkмай обърка датите---тази неделя е 17 юни
а по темата--подкрепям идеята, благодаря на авторката на темата,че подсеща за този ден,, Peace

# 7
  • Мнения: 9 481
Да бе верно smile3555
Уфф тотално съм дезориентирана откакто съм в майчинство Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
От две-три години се празнува в Южния парк, този празник. Но много слаба е информацията. А по- въпроса, и ние го празнуваме.

# 9
  • Мнения: 2 084
Не знаех, че има такъв празник. Разкажете за него. Нашия татко заслужава такъв празник.

# 10
# 11
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Аз приготвих на таткото картички от мен и от мъничето, като неговата картичка е "подписана" с отпечатъка на ръчичката му. Таткото не обича подаръци и затова ще му подарим "сертификат" за масаж от мама и много целувки от бебчо. Също така ще има неограничен достъп до телевизора и компютъра за целия ден.
Наистина татковците заслужават такъв празник. Изненадайте мъжете си с нещо мъничко, но с много любов и внимание.

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 09:57 от TarikMom

# 12
  • Мнения: 374
Нека да има Ден на бащата, но защо не празнуваме и Ден на майката? Ако не се лъжа 8 март е Ден на жената, а не на майката. Честитя празника на всички татковци, които днес ще прекарат деня със семейството си и ще обърнат внимание на децата си! Нашият татко е на работа днес! Sad

# 13
Детето ми подари рисунка. Други подаръци не искам.

# 14
  • Мнения: 1 517
Чувала съм за този празник, мислех, че само на запад го празнуват. Но идеята е чудесна. Татковците го заслужават   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт