Cangaroo Victoria

  • 4 074
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
http://www.pakostnik.com/bg/pics/4610536555.jpg
Здравейте , какво  ще  кажете  за  тази  количка ???
Или  ако  можете  да  ми  препоръчате  някоя  за  новородено до към 300 лева .

# 1
  • Мнения: 473
Много хубави колички са Мак Инглънд - Принцес. Идеални са за новородено, маневрени са, лесно се управляват, супер доволна ще останеш.

# 2
  • Мнения: 2 891
Това за Mag England не го вярвай  Mr. Green Такива танкове няма просто.

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 14:24 от jj okocha

# 3
  • Мнения: 766
Взех си същата количка  Peace
Мисля, че ще ми свърши идеална работа поне за първата година  Wink

# 4
  • Мнения: 115
ако си се спряла на Cangaroo виж на този адрес какво предлагат http://www.moni.bg/products.php?id=1&name_b=Детски%20колички … 893f3bafb6ceb6b4f. Мони ООД са вносителите на тази марка.
Аз ползвах Galaxy на Beroti и съм доволна, защото имаше зимен и летен кош (а моето бебе беше януари), стабилна (нищо че е триколка), много маневрена и лесно се управлява.

# 5
  • Мнения: 79
Искам да побутна темата напред, защото мен също ме интересува какво ви е мнението за тази количка. Ние се колебаем между Кенгуру Виктория и Чиполино Пуки?

# 6
  • Мнения: 2 891
Искам да побутна темата напред, защото мен също ме интересува какво ви е мнението за тази количка. Ние се колебаем между Кенгуру Виктория и Чиполино Пуки?


Според мен са еднотипни. Копират едни и същи "маркови" модели. Гледайте да е лека, дамаската да не се цапа много и да не спарва. Помислете, дали ще влиза в асансьора, багажника и т.н. Най-вероятно, когато бебетата поотраснат, сиреч другото лято, ще си купите летни колички. Така стоят нещата  Grinning Потребителско общество сме   bouquet

# 7
  • Мнения: 79
jj, аз определено вече стигнах до този извод, че др. лято ще си купуваме нова количка от типа летни. Но сега с августовско бебе няма какво друго да вземем освен комбинирана. А по отношение на асансьора - ние нямаме такъв и живеем на ет.5, затова търсим възможно по-лека  количка и определено както си писала по-горе Маг Инглънд не са от тях

# 8
  • Мнения: 2 891
... ние нямаме такъв и живеем на ет.5, затова търсим възможно по-лека  количка и определено както си писала по-горе Маг Инглънд не са от тях

Горката!!! Аз живеех на 2, когато ползвах количка и направо ми отичаха ръцете. Знаеш ли, гледах една количка на Giordani, в маказина Бебе+, когато си купувах седалка за кола. Мисля, че беше олекотена (лятна), но лягаше до долу, май  newsm78. Ще погледна на сайта им и ще дам линк. Да носиш бебе, чанта пълна с памперси и шишета и количка пеша, до петия етаж си е направо убийство  Shocked
Предполагам, че ще ти се налага да излизаш по два пъти на ден, което предполага разнасяне на всички такъми нагоре-надолу. Давам ти идея. Вземи си от тези кабели за заключване на велосипеди и поне, когато се качваш до вас за малко, можеш да заключваш количката за някоя тръба или парапет. Дано съм ти полезна   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 891
Виж това от сайта на Giordani, а това е цената в Бебе+. Може би трябва да я видиш на живо, за да се увериш, дали ляга до долу, но доколкото си спомням, беше така.

# 10
  • Мнения: 1 170
Ние сме с такава количка- доволна съм Peace . Тежка е, определено, но май само това й е кусура (лично според мен). Преди да я вземем много обикаляхме и сравнявахме и за този клас смятам, че е най- сносна Grinning . Взехме си и лятна, защото е по- лека и я ползвах 20-тина пъти. След Кенгуру-то ми се стори ужасна   Sick . Ако имаш каквито и да е въпроси за количката- питай Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Виж това от сайта на Giordani, а това е цената в Бебе+. Може би трябва да я видиш на живо, за да се увериш, дали ляга до долу, но доколкото си спомням, беше така.

Нео Нато - Пиума 285.00 лв.

# 12
Може би се включвам малко късно, но моята количка е Кенгуру, модел Виктория и съм много доволна.
Ползвам я от миналата година от месец май във всякакви атмосферни условия и си е все същата. Зависи какво точно търсиш, защото чистосърдечно мога да изложа и плюсовете и минусите и.

Ако търсиш:
-лека комбинирана количка - една от най леките, като изключим модела Ариа на Пег Перего, която явно е несравнима само 5,8кг
-широка, дълга и удобна за сън
-стабилна количка - гумите са големи, задната ос е широка и количката не може да се обърне
-детето ти да е добре завързано - коланите са много стабилни
-винаги да са водещи двойните гуми - тъй като не се върти дръжката, а се сменя сенника
-огромен кош за багаж - не съм видяла друга количка с толкова голям кош в който можеш да се изненадаш колко нещо може да се побере
-лесно поддържане - защото всички части се откачат и могат да се перат в пералня
-цяла дръжка с регулиране на височината, която спокойно се бута и с една ръка, ако се налага и да носиш бебето
-удобна табличка за майката

Има си и недостатъци:
-покривалцето за краката се ползва когато е във вариант за новородено, след това поне аз го задържам с копчето, за да не пада това с което смятам да завия бебето
-багажника се цапа при сгъване и разгъване на количката защото предните гуми опират в него
-поради широчината на оста на задните гуми в сгънато състояние е обемна и трудно се събира в малък багажник да не кажа почти невъзможно

# 13
  • Мнения: 1 170
-поради широчината на оста на задните гуми в сгънато състояние е обемна и трудно се събира в малък багажник да не кажа почти невъзможно

Само да кажа, че във Вектра с голяма газова бутилка отзад се събира без проблем Peace

# 14
  • Мнения: 226
Здравей, аз съм с Кенгуру Виктория от няколко месеца. Синът ми се роди на 10 април и излизаме на разходка с количката от 1 май.
Със смесени чувства съм относно количката.
На 7 ден количката започна да скърца. Мъжът ми започна да я смазва всеки ден. След като скърцането не спря, отидох до магазина и там собственикът смаза осите на задните гуми. В момента не скърца - може би мъжът ми не е смазвал правилно.
На края на първия месец кошът се изкриви и увисна от едната страна. Отново посетих магазина и се оказа, че някакъв нит се е разхлабил. Направиха някакъв временен ремонт и сега съм в очакване да увисне отново.
На мен лично количката ми е тежка, а съм си едра. Трудна ми е и за сгъване и разгъване - трябва да се вдигне цялата във въздуха, което си е сериозно усилие.
Колкото до предимствата, които е цитирала nuby ще оборя някое от тях:
- кошът за багаж - когато кощът е в легнало положение за новородено нямаш достъп до багажника. Трябва да повдигаш коша заедно с бебето.
-табличката не е чак толкова удобна - по нашите улици с бабунки и дупки ако сложиш бутилка вода е паднало на 5тата минута.
-за чадърчето - оказа се че този модел има плоски пръчки на конструкцията, които не са подходящи за механизмите на чадърчетата. Можеш да монтираш механизъм, но не добре. Освен това Кенгуру нямат чадъри и вече 3ти месец не мога да намеря червено чадърче - моята количка е в цветова гама като тази на снимката.

Ние сме с Опел Астра с 2 врати и се наложи да махнем кората на багажника, за да събираме количката.
От позицията на опита, който имам сега бих взела от количките Кенгуру с 2 дръжки - по-леки са, по-компактни и по-малко място заемат като се сгънат. Аз взех с една, тай като послушах мнението на много майки тук, че така се бута по-лесно.
А ако въобще мога да си позволя, бих дала 600-700 лв. за маркова количка. Сега осъзнах колко важна е количката и парите, които инвестираш в нея.

Общи условия

Активация на акаунт