Кога за последен път казахте на мъжа си че го обичате?

  • 9 619
  • 264
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Питам Ви защото,моят мъж вчера ме попита дали го обичам,бях изненадана от въпроса му и само попитах защо пита и ми стана странно.Каза ми че много отдавна не съм му го казвала и решил да ме попита.Стана ми кофти,защото като се замислих..ами просто непомня кога е било за последно BlushА то за да го кажа нали трябва нещо вътре да ми трепне...а то май... Blush

# 1
  • Мнения: 2 908
Ами и аз отдавна. SadИмахме напоследък често недоразумения и все се ядосвах и забравих да му казвам.

# 2
  • Мнения: 2 401
Аз май никога не съм го казвала направо. Ама аз съм темерут, вие не го правете.

# 3
  • Мнения: 223
Знам,че тази дума не се казва просто ей така,то човек трябва  усети това..а то и ние си имахме разни дразги и незнам,просто немога да излъжа

# 4
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами преди 2мин му го казах. Пак  Laughing . Повтарям му го доста често. И го чувам често  Blush

# 5
  • София
  • Мнения: 5 283
Когато го изпратих за работа преди час...

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами мойто прозву4ава понякога, ама си те оби4ам да го знаеш, ей!ами снощи, днес спях, само целувка!

# 7
  • Мнения: 17 546
Знам, че го обичам, още повече сега, когато е на 500 км от мен за известно време. Но не помня кога казах точно "обичам те" директно за последно! Трудно ми е, а дори не знам защо! От него го чувам достатъчно често и го усещам не само от думите. Мисля, че не се казва току така, за щяло и нещяло! Знам ли!? Thinking

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 22:27 от Ramada

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Когато го изпратих за работа преди час...
аз моят го изпратих към 18:00 на работа и тогава му го казах...
преди малко му пратих и такъв смс, това брои ли се  newsm78

# 9
  • Мнения: 6 992
Ами преди 2мин му го казах. Пак  Laughing . Повтарям му го доста често. И го чувам често  Blush
и аз така...вместо чао ми  е Mr. Green а като си дойде, вместо здравей Crazy

# 10
  • Мнения: 17 546
Ами преди 2мин му го казах. Пак  Laughing . Повтарям му го доста често. И го чувам често  Blush
и аз така...вместо чао ми  е Mr. Green а като си дойде, вместо здравей Crazy
Същата стойност ли има, се питам, както когато го казваш тогава когато така напира, че не може да не го кажеш, от това да го казваш вместо чао и здрасти? newsm78

# 11
  • Мнения: 473
Казвам му го, но не всеки ден и не постоянно, и мисля, че не най-важното е да го казваш, а той да го вижда в очите ти. Има хора, които го повтарят непрекъснато, а сърцата им са студени и го казват само протоколно. Хубаво е да го чува човек, но с мярка, както всичко на този свят.

# 12
  • Мнения: 998
При мен си напира постоянно и си му го казвам!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 215
При нас пък винаги е в добавка заедно с лека нощ + целувка по двете бузи!
И понякога по телефона..........
Но е нещо средно между традиция и мила дума от радост, че сме заедно.
Иначе по-задълбочено рядко си казваме нещо. Аз обикновенно му пиша картички за празници и там му казвам туй онуй. Той пък не е много по тия работи и твърди, че като ми кажел Сладурана - това събирало всички хубави мисли и чувства към мен. И все пак на нова година в 12 часа ми каза, че много ми благодари за Йоанка и че ние двете сме най-големите радости в живота му. Беше вместо едно голямо Обичам те!Много мило ми стана, не заради това което каза - аз го знам, а заради това, че намери за необходимо да го каже.
Така е - знаем си, че се обичаме, но е важно да се го повтаряме. За да не забравим.
Като в онази страхотна песен на Георги Христов - "Повтаряй ми, че ме обичаш!"....
 

# 14
  • Мнения: 6 992
Ами преди 2мин му го казах. Пак  Laughing . Повтарям му го доста често. И го чувам често  Blush
и аз така...вместо чао ми  е Mr. Green а като си дойде, вместо здравей Crazy
Същата стойност ли има, се питам, както когато го казваш тогава когато така напира, че не може да не го кажеш, от това да го казваш вместо чао и здрасти? newsm78
За мен да, защото не е при мен Confused И имам нужда да го знае...

Общи условия

Активация на акаунт