Моля за помощ от фризьорка!

  • 833
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Извинявам се,че цяла тема за един въпрос отварям,но не намерих никъде отговор на въпроса ми:(
Купих си днес боя за коса Rilken Cinemax и момичето в магазина ми дава 4 окислителя по 25 мл.,питам я защо толкова много,преди май по 50 мл. си слагах,тя ми отговаря,че за професионалните толкова били  Rolling Eyes

Та,ще се боядисвам сега и не знам толкова ли окислител трябва?Момичето в магазина "Зара" се позачуди на въпроса ми,личеше си,че е нова,но каза,не,толкова се слага

# 1
  • Мнения: 1 236
Да,вси4кия окислител се слага!Не съм фризьорка,но и аз продавам тази боя.Действай смело!То е ясно,4е с толкова окислител става доста силна боята,ама за да има желания ефект от каталога се смесва вси4ко! Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
Професионалните бои са в по- големи разфасовки и затова и окислителя е повече. Аз се правя с Yunsey, боята е 60 мл, окислителя- 120 мл.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 113
dilandii,а би ли ми казала 12% окислител дали не е много силен,за номер-1002-рус,казах и,че косата ми е тънка и корените ми много бързо поддават,да ми даде по слаб оксидант,тя пак НЕ,това май се дава...май..и чете в една тетрадка Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 236
dilandii,а би ли ми казала 12% окислител дали не е много силен,за номер-1002-рус,казах и,че косата ми е тънка и корените ми много бързо поддават,да ми даде по слаб оксидант,тя пак НЕ,това май се дава...май..и чете в една тетрадка Rolling Eyes
По принцип този номер се дава то4но с 12%окислител,но....аз ли4но винаги питам каква е косата на клиентката преди да го дам.В твоя слу4ай бих те посъветвала да се върнеш в магазина и ако не двете то поне едното от плик4етата да ти сменят с по-слабия вариант.Предполагам 4е няма да имат нищо против!Но по принцип то4но с този окислител си се дава тази боя,въпреки 4е моми4ето не е било много наясно все пак е уцелило!

# 5
  • Мнения: 1
Zdravei, az sum frizjorka i iskam da ti kaja 4e na4inanieto ti e dosta riskovano  Confused Neznam dali ve4e ne e kusno, no trqbva da se vzemat predvid dosta raboti pri rabota sus silno izsvetlqvashti boi, osobenno Rilken.

# 6
  • Мнения: 211
Абсолютно съм съгласна, наистина е рисковано, защото силните окислители трябва да се държат точно определено време на косата(според това колко тъмна е косата) ако държиш повече може да започне да се чупи от корен, по-добре отиди в салон с боята , която си купила.

# 7
  • Мнения: 648
aniani_7, каквото са ти дали в магазина- това слагай, щом производителя дава толкова милилитри окислител, значи толкова!
dilandii,а би ли ми казала 12% окислител дали не е много силен,за номер-1002-рус,казах и,че косата ми е тънка и корените ми много бързо поддават,да ми даде по слаб оксидант,тя пак НЕ,това май се дава...май..и чете в една тетрадка Rolling Eyes
По принцип този номер се дава то4но с 12%окислител,но....аз ли4но винаги питам каква е косата на клиентката преди да го дам.В твоя слу4ай бих те посъветвала да се върнеш в магазина и ако не двете то поне едното от плик4етата да ти сменят с по-слабия вариант.Предполагам 4е няма да имат нищо против!Но по принцип то4но с този окислител си се дава тази боя,въпреки 4е моми4ето не е било много наясно все пак е уцелило!
Естествено, че ще ти дадат 12% окислител щом ще се боядисваш със суперизветляваща боя ooooh! Друг е въпросът, че с въпросната боя е пррепоръчително да се третира само корена, а с друга- дължините.
Колористиката е цяла наука, за това си има хора, които се занимават с това, бъркате си в къщи каквото си намислите и после "помощ" Naughty

# 8
  • Мнения: 1 426
Ами бъркаме си вкъщи, щото се надяваме да има инструкция за нормални хора, а не за конструктори на космически кораби...  А пък после като се окепазим - естествено, че ще викаме за  помощ  tantrum

# 9
  • Мнения: 108
Извинявам се,че цяла тема за един въпрос отварям,но не намерих никъде отговор на въпроса ми:(
Купих си днес боя за коса Rilken Cinemax и момичето в магазина ми дава 4 окислителя по 25 мл.,питам я защо толкова много,преди май по 50 мл. си слагах,тя ми отговаря,че за професионалните толкова били  Rolling Eyes

Та,ще се боядисвам сега и не знам толкова ли окислител трябва?Момичето в магазина "Зара" се позачуди на въпроса ми,личеше си,че е нова,но каза,не,толкова се слага
Ами аз преди две седмици пак от Зара си купих на Капитан Раичо...и на мен ми даде повече окислител но на Лонда....
Няма страшно  Wink

# 10
  • Мнения: 108
Олееее......................отивам на изпит по География на Туризма.....стискаите ми палци...станала съм в 6 за да преговоря............ Praynig

Общи условия

Активация на акаунт