Пъдпъдъчи яйца

  • 22 232
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 657
Срам не срам   Embarassed имам питане, падападъчите яйца колко време се варят?Нещо ми се мотае из главата,че по-дълго време от обикновените,но не съм сигурна...

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 21:35 от Ali&Meli

# 1
  • София
  • Мнения: 11 657
Никой ли не знае? Sad

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
И кокошите и пъдпъдъчите ги варя около 15 минути след като водата заври. Обичам твърдо сварени яйца. Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
И кокошите и пъдпъдъчите ги варя около 15 минути след като водата заври. Обичам твърдо сварени яйца. Peace

Също  Peace
Не съм чувала да им трябва повече време. Още повече, че са и много по-малки. По-тежка храна са, но все пак са си яйца. Дано ти каже някой по-сигурен.  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз също ги варя по 15 минути /и кокоши и пътпъдъчи/.
 Peace

# 5
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Не знам да се варят повече. Аз лично варя и двата вида по 5-7 минути, след като им заври водата. Винаги стават твърди.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
15 минути Shocked Това не е ли ужасно много. Аз ги варя по 6-7 минути и са съвсем твърди. Това се отнася и за кокошите и за пъдпъдъчите

# 7
  • Мнения: 27 524
15 минути Shocked Това не е ли ужасно много. Аз ги варя по 6-7 минути и са съвсем твърди. Това се отнася и за кокошите и за пъдпъдъчите

Не, няма проблем. Аз съм забравяла, че варя и съм ги варила по 40  Mr. Green даже още не бяха станали зеленикави, ок си бяха  Simple Smile Знам, че е 15мин за твърдо сварено яйце. Мъжът ми ги обича само с полутечен жълтък, но никога не мога така да ги уцеля  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
Мъжът ми ги обича само с полутечен жълтък, но никога не мога така да ги уцеля  Tired

3 минути - аз също така ги обичам Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 426
Пъдпъдъчи яйца само съм пържила - много смешни станаха!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 410
15 минути Shocked Това не е ли ужасно много. Аз ги варя по 6-7 минути и са съвсем твърди. Това се отнася и за кокошите и за пъдпъдъчите

Зависи от технологията на варене. Ако ги сложиш в студената вода, ги вариш 7 мин; ако първо ти заври водата и след това ги пуснеш - 15 мин.
Аз лично ги обичам по-рохкави и ги варя или 5 мин по единия начин или 10 по другия

# 11
  • София
  • Мнения: 10 825
Зависи от технологията на варене.

Може би си права. Аз винаги ги слагам в студената вода и засичам времето след като водата заври

# 12
  • Мнения: 419
Има ли някой представа по колко може да се яде най-много на хранене.Децата ми много ги обичат, но не смея да им давам повече от 2-3.  Знам, че са доста по-концентрирани от кокошите...?! newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 3 814
15 минути Shocked Това не е ли ужасно много. Аз ги варя по 6-7 минути и са съвсем твърди. Това се отнася и за кокошите и за пъдпъдъчите

Не, няма проблем. Аз съм забравяла, че варя и съм ги варила по 40  Mr. Green даже още не бяха станали зеленикави, ок си бяха  Simple Smile Знам, че е 15мин за твърдо сварено яйце. Мъжът ми ги обича само с полутечен жълтък, но никога не мога така да ги уцеля  Tired

Блонди,откакто ни подариха яйцеварка преди 6-7 години се родих.Има варианти за много рохко,полу твърдо и твърдо сварено яйце.Когато свърши програмата почва да пищи и ги изключвам.Много добра инвестиция е. Peace
Днес се наканих да си купя пъдпъдъчи яъ йца,но бяха свършили,дано утре намеря.

Общи условия

Активация на акаунт