хомеопатия при съмнение за астма

  • 767
  • 4
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 432
на дъщеря ми и установиха астма с преобладаващи алергични компоненти. изследванията щом започне да кашля винаги са в норма.два пъти е получавала спазми. може ли с хомеопатия да се оправи? според мен е алергия, а не астма

# 1
  • Мнения: 1 559
Хомеопатията може да помогне. Потърси информация и намерете класически хомеопат, който да определи лекарството, пасващо на индивидуалността и на тоталността от симптоми на дъщеря ти. Успех!

# 2
  • Мнения: 201
Хомеопатичното лечение е индивидуално, повечето хора се повлияват от него. Аз например имах алергия, която моят хомеопат излекува  Hug Хомеопатията е за предпочитане във вашия случай пред традиционната медицина, която нищо не може да ви предложи освен потискане на симптомите с антихистамини и др. такива вредни ...
Желая ви късмет!

# 3
  • Мнения: 143
Да, може да помогне, на побързай да намериш добър класически хомеопат.
Моят син беше с някаква такава диагноза /не помня добре - беше преди 8 години/. Всеки месец до 3 год. си възраст правеше спастични бронхити, придружени с пристъпи. Лечението продължи около година.
Сега е на 11г. и докато другите деца от неговия клас боледуват, той от както е тръгнал на училище само веднъж или два пъти имаше хрема и толкова. Та, на него му помогна.
Успех!

# 4
  • Мнения: 388
на дъщеря ми и установиха астма с преобладаващи алергични компоненти. изследванията щом започне да кашля винаги са в норма.два пъти е получавала спазми. може ли с хомеопатия да се оправи? според мен е алергия, а не астма
И аз имах съмнения относно поставената диагноза.По съвет на майките тук се обърнах към хомеопат и сега нямаме проблеми. Peace

Общи условия

Активация на акаунт