Мебели от ковано желязо

  • 7 007
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Вижте какво съм си харесала ... фирмата се казва Железен уют и предлага много интересни , поне за мен неща !Винаги съм си представяла леглото ми да е с табли и крачета ...




Единствения проблем е , че не искам цялата стая да е  с такива мебели и не знам как да ти съчетая .
Имам намерение да поръчам леглото и тоалетката да са един модел , а гардероб да си търся някакъв друг ... както и бюро за компа .
Харесват ли ви !
И ако знаете някакви други фирми занимаващи се с мебели от ковано желязо .

# 1
  • Мнения: 1 426
Супер яки ми изглеждат, ако щях да си купувам, бих избрала първото легло. И бих сложила гардероб и бюфет тип старинни, даже бих потърсила по антикварните и тези за реставрация на мебели....

# 2
  • Мнения: 393
Точно старинни не ... определено , няма да ми отиват , както на цялото обзавеждане , така и на мен .
Затова доста ще се озоря докато ги съчетая с нещо друго ! ooooh!

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
направо обожавам такива мебели, но половинката не ги харесва, казва, че са старомодни.
за сега имам само 1 масичка и понеже ми е подарък от майка му, той гък не казва Peace

според мен подобни мебели се нуждаят от много празно пространство. т.е. купувайки си нещо от ковано желязо, трябва да му осигуриш пространство да "диша". само така красотата на мебела може да изпъкне.

според мен ще се върже добре със стени в бяло или бледи, топли, пастелни тонове.
можеш да помислиш за обзавеждане в средиземноморски стил - комбинация с дърво.
или напълно изчистено - гардероба да е на 1 цяла стена, да е с плъзгащи врати, т.е. на пръв поглед все едно няма гардероб в стаята, за да може акцента да е върху кованото желязо.

   

направи го по усет. като видиш такова легло какви асоциации имаш? романтика, мирис на море... поиграй си малко и сама ще намериш най-добрия вариант за теб   bouquet

# 4
  • Мнения: 393
направо обожавам такива мебели, но половинката не ги харесва, казва, че са старомодни.
за сега имам само 1 масичка и понеже ми е подарък от майка му, той гък не казва Peace

според мен подобни мебели се нуждаят от много празно пространство. т.е. купувайки си нещо от ковано желязо, трябва да му осигуриш пространство да "диша". само така красотата на мебела може да изпъкне.

според мен ще се върже добре със стени в бяло или бледи, топли, пастелни тонове.
можеш да помислиш за обзавеждане в средиземноморски стил - комбинация с дърво.
или напълно изчистено - гардероба да е на 1 цяла стена, да е с плъзгащи врати, т.е. на пръв поглед все едно няма гардероб в стаята, за да може акцента да е върху кованото желязо.

   

направи го по усет. като видиш такова легло какви асоциации имаш? романтика, мирис на море... поиграй си малко и сама ще намериш най-добрия вариант за теб   bouquet

Даваш ми страхотна идея ... на мен тези легла ми носят едни романтични мисли .   bouquet
Но не ги възприемам , като старинни !
Найстина с дърво си ги представям - нещо в цвета на това шкафче , което е на втората картина .
Гардероба ще е с плъзгащи , огледални врати .
Морската тема е страхотна ...
Търся още снимки с интериори с такива мебели .  Hug
Стане ли готова стаята ще я снимам ... но доста ще си почакам , сега почваме от кухнята и балкона .
Говорих с фирмата - предложиха ми да се видим на място и да ми покажат модели ...

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Винаги съм искала спалня от ковано желязо.Сега като правим новия апартамент,ще се опитам да убедя,мъжа ми макар,че се съмнявам. дай координати на фирмата

# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Търся още снимки с интериори с такива мебели .  Hug
Стане ли готова стаята ще я снимам ... но доста ще си почакам , сега почваме от кухнята и балкона .
Говорих с фирмата - предложиха ми да се видим на място и да ми покажат модели ...



 

# 7
  • Мнения: 393
Винаги съм искала спалня от ковано желязо.Сега като правим новия апартамент,ще се опитам да убедя,мъжа ми макар,че се съмнявам. дай координати на фирмата

http://obiavi.neogen.bg/kovano-jeliazo-firma-quot-jelezen-yut-quot/6448_4/details

# 8
  • Мнения: 393

Търся още снимки с интериори с такива мебели .  Hug
Стане ли готова стаята ще я снимам ... но доста ще си почакам , сега почваме от кухнята и балкона .
Говорих с фирмата - предложиха ми да се видим на място и да ми покажат модели ...


Мерси !

# 9
  • Мнения: 5 462
А да имате инфо за тази фирма ????http://www.amp-forge.com/

# 10
  • София
  • Мнения: 2 828
модели има хиляди - особено в италиански, испански сайтове и списания

бившия ми съпруг работеше във фирма за ковано желязо няколко години
ако имаш някакво питане и мога да помогна - давай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт