Прищипано пръстче

  • 1 177
  • 10
  •   1
Отговори
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Момичета, прищипано с какво се мажеше, някъде бях чела с ракия, друго има ли????

# 1
  • Мнения: 10 758
Дай му да го напишка. Това знам от баба ми, поне при нас е минавало.

# 2
  • Мнения: 7 106
Олио.Мажеш пръстчето с олио, за да не се подуе и посинее.Естествено става въпрос, ако не е прищипано нокътчето или да няма рана.

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Точно нокътчето е  Sad
Преди малко се прищипа, нокътчето в основата посиня, бях чела подобна тема, но не мога да я открия. нещо си спомням да се потопи пръста в ракия - потопих го, сега ще го намажа и с олио... За пишкането сме още с памперс и не мога да го хвана кога пишка...

# 4
  • Мнения: 3 042
Петя, целувки по болното пръстче! Бързо да минава, а темата беше в Здравния форум(Детско здраве). Само не го напишквайте!

# 5
# 6
  • Мнения: 2 258
Знам ,че веднага се маже с олио-поне аз така процедирам по съвет на една мед. сестра.Дано мине бързичко!

# 7
  • Мнения: 522
Направи му лапа от лук, за да не посинее. Настържи лук, сложи го в марля и обвийте пръстчето, където е прищипано. При мен това е помагало, при малкия също. Дано бързо се оправи мъничето...

# 8
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Павлина
Петя, целувки по болното пръстче! Бързо да минава, а темата беше в Здравния форум(Детско здраве). Само не го напишквайте!

Знам, Павлинче, че е за другия форум, но там нямаше никого, а мъника много пищеше и ми се щеше бърз отговор  Embarassed . Сега явно му помина, ама много зверски се прищипа  Sad . Съжалявам, че ще натоварвам модераторите да я местят тази тема, а за целувките - то се знае  Wink ...

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Много ви благодаря, момичета!!!  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 077
Хъм, дано вече е минало... Подходяща е арниката - няколко гранулки. Аз имам и едно фъшкало с арника. Много ефикасно - прави ледена пяна - най-вече моментално прекратява плача, защото фъщи и е интересно. А и действа...

Общи условия

Активация на акаунт