А вашите бебета(деца)какви са?

  • 1 876
  • 42
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Не знам дали е имало такава тема,ако се повтарям извинете ме.Всяко детенце си е различно,едни много плачат,други са много палави,други много спят....и т.н.Хайде да разкажем!Моят син е едно усмихнато слънчице,всеки ден започва и завършва с усмивка.Дори когато адски му се спи,той пак се усмихва.Много е енергичен,толкова подскача,че понякога ми се струва че ще събори кошарата.Пищи и си играе с играчките,след това заспива сам.А когато някой си играе с него настава такъв смях rotfImao rotfImboТолкова е лаком,че изяжда повече от необходимото и после естествено повръща Angry.Ами за сега толкова,когато пораснем-повече.Сега сте вие...

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Дъщеря ми е спокойно и самостоятелно дете/пу-пу/

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
май  и при нас е така- много е усмихната,
а и много повръща като хапне повечко  Laughing

# 3
  • Мнения: 393
Дари е посредата на всичко,  което е изброено в първия пост.  Simple Smile

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Моя син е палав и ревлив, затова и мамите от квартала го кръстиха "бебето беглец"  Simple Smile не се спира дори за минутка, постоянно е в движение, понякога ме побърква, но си е моето мишленце.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 447
Моето дете е много лъчезарно и доста палаво ,радва се на всичко и много обича да си похапва. Whistling

# 6
  • Мнения: 6 029
и двамата са зверове Mr. Green

шегувам се.
дъщеря ми е нито кротка, нито много палава. понякога командори другите деца. мързелче я тресе от време на време. егоистче като всички деца. самостоятелна е.
синчето.. още не го знам какво е. за сега е ревливо...Simple Smile

каквито и да са, са си моите и са идеални:)

# 7
  • Самоков
  • Мнения: 561
Синът ми е невероятно палав, не застава мирен дори и за секунда, иначе е много общителен и засмян, хапва си добре и колкото и да погълне не повръща. Party

# 8
  • Мнения: 215
Палав и неналудувал се щурчо! Не го свърта на едно място. Постоянно иска да се катери и да ходи, че даже и да тича му се иска...  То голям кеф е като се изправи до стената и я гали или блъска с някоя играчка по нея... Или мен ме използва за стълба... Тича по количките , колелетата и топките в парка... Направо се стопих след раждането... Спи максимум по 1 1/2  часа на ден и през останалото време иска да вилнее...  smile3540

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Моето момче е:
 
Добри страни:
Много кротко и добричко.
Изключително любвеобилно.
Плаче рядко.
Яде много и безотказно. (и е дебеличък, но не ме притеснява, защото е само на кърма)
Много, ама много се усмихва - на всички и на всичко. Любимец и на комшийки, лелки и девойки по магазините, всички го знаят като "доброто синеоко бебе".

Лошите страни:
Буди се още нощем да суче.
Ако през деня сме си в къщи (както става покрай гадното време напоследък), не мога да му намеря място. Нищо не му задържа вниманието за повече от 10 мин.
Когато е щастлив, крещи от удоволствие, а това малко ме притеснява като сме на кръчма  Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 621
Яна е изключително палава, много злояда и ината, но е страшно усмихната, лъчезарна и любвеобилна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 27 524
Внимавай с отбора на пепелянките  Mr. Green

Синът ми е добър, кротък. Сам заспива, сам си играе, много слуша, всичко яде, не мога да се оплача от нищо, освен, че е залепен за мен и все сме заедно. Понякога писва  Tired , но е хубаво, де  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 884
Моят син беше ужасно ревливо бебе-хората ме спираха по площадките-"да не е жадно", "да не му е топло"-тинтири-минтири, имах нервозна бременност, и явно се беше отразила на детето. Имаше си и добра страна- за 2 месеца недоспиване и дондуркане свалих около18-20 кг. Сега се глезя много, спокойна съм, и се надявам това бебе да не плаче толкова. Иначе синът ми и досега е много палав,но всичките тези емоции отпреди 10 години, които тогава са ме изнервяли, сега ме изпълват с умиление...

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
Палав е, мисля в рамките на нормалното; винаги усмихнат, голям бърборко - мълчи само, когато спи; яде всичко; не е конфликтен; вече се научи, че не всички хора са добронамерени и не тръгва с всеки срещнат, както преди; подлудил ме е вече с постоянната тема "коли" и частите им; и иска във всичко да ми помага. Hug

# 14
  • Мнения: 8 999
Моите деца като бебета бяха: супер поспаливи, злояди, никога се са изисквали да им се обръща внимание - занимаваха се сами, сами си заспиваха, сутрин, докато не вляза в тяхната стая, дори и да са се събудили, мируваха, много обичаха да "четат книги" - изхвърлила съм десетки съдрани книжки. Сега са вече на 7 г. и на 5.5 г. и са една организирана шайка, която си е поставила за цел 1. да срути къщата, 2. да подлуди мама, 3. да докаже, че може да се оцелее само на шоколад и сокове. Е, поне си останаха поспаливи и продължават да се занимават сами, а не непрекъснато да търсят нашата компания за игрите си.

Общи условия

Активация на акаунт