За отслабването!

  • 1 317
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Някой ползвал ли е този колан където го рекламират постоянно по първа програма.SEVEN OMNIPOTENCE защото ако е като рекламата ще си го купя ако знам че така ще ми се стопят мазнините.100лв не са нищо за фигурата ми.Ако някой го е ползвал или има наблюдения да изкаже мнението си!

# 1
в момента го ползвам но все още не виждам никакви резултати ще ти пиша след няколко дни

# 2
  • Мнения: 553
С мъжът ми го ползваме... за жалост вече 3-ти месец сякаш няма ефект   Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4 700
не си хвърляй парите на вятъра. Ефект явно няма и при мен.  Sad

# 4
  • Мнения: 941
да не мислиш,че перфектните фигури,които показват на рекламата са постигнати с този колан #Crazy според мен е невъзможно,успех в отслабването Peace

# 5
  • Мнения: 945
Я се zапиши на фитнес и не се чуди къде да си хвърляш парите. За съжаление беz глад или пот не се отлсабва.

# 6
  • Мнения: 1 085
Наистина се бях навила да го купя ама вие мв разобедихте мерси много щях да си хвърля парите на вятъра вместо да си взема с тях карта за фитнеса.Как тогава могат да рекламират такива глупости който няма ефект.Рекламата е поне 15 минутна от къде имат пари за това?

# 7
  • Мнения: 4 392
Имам един такъв. Confused.Само събира прах...
Не ми помогна. Но и аз не бях много постоянна. Blush

# 8
  • Мнения: 4 700
Как тогава могат да рекламират такива глупости който няма ефект.Рекламата е поне 15 минутна от къде имат пари за това?

AMИ от такива, които не питат във форумите ами направо си го купуват.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 392
Моят ми е подарък, да кажа аз.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 700
Моят ми е подарък, да кажа аз.  Mr. Green

Моят не, сама си го купих.  Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 1 095
Я се zапиши на фитнес и не се чуди къде да си хвърляш парите. За съжаление беz глад или пот не се отлсабва.
Отслабва се! Но не с диети, а с правилно хранене.

# 12
  • Мнения: 4 392
Я се zапиши на фитнес и не се чуди къде да си хвърляш парите. За съжаление беz глад или пот не се отлсабва.
Отслабва се! Но не с диети, а с правилно хранене.
Разделно хранене ли имаш предвид?

# 13
  • Мнения: 1 085
Q kajete kak 6toto mi pisna ot jo jo efekta?

Общи условия

Активация на акаунт