Какво за вас е здравето?

  • 2 547
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 331
мили,потребители!много съм разочарована от неща,които чета тук!надявам се този път да не се чудите защо пускам темата!преди да изберете начин на хранене-дълготраен или временен ,моля ви,помислете върху този въпрос!все пак повечето сте родители или бъдещи такива.затова, пазете здравето си,заради децата си ,поне!!!  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Абсолютно си права, но .......пуста суета!!

# 2
  • Мнения: 3 036
Здравей Simple Smile
 Много хора не се замислят за здравето докато не им се случи нещо.Аз съм от тях.Март се разболях от пневмония. Cry.Сега отказах цигарите  а съм пушач от 20 г.Сега си задавам въпроса ,какво е за мен здр.

# 3
  • Мнения: 2 331
dudhen ,и аз съм суетна.и на мен ми се иска от огледалото да ме гледа онова момиче отпреди 10-тина година.или една добре изглеждаща 30-годишна жена!!!е,не е така.но,знам,че хубавите неща стават бавно.но,най-важното-УВАЖАВАМ СЕБЕ СИ И ОБИЧАМ СЕМЕЙСТВОТО СИ!!! Peace Hug  bouquet
desi_minkova ,направих тази тема,за да ни помогне да не се окажем в твоето положение!радвам се,че не си пострадала по-сериозно!защото има още по- лоши неща!и си се замислила преди да те сполетят!желая ти цялото здраве на света!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 447
Много си права,но в старанието си да изглеждаме добре правим какви ли не безумни неща.Не мислим за  последствията от това на какво подлагаме организма си .Темата ти ме накара да се замисля много   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 331
БГ ФуСтА ,благодаря!не сме много,но пък и това е нещо.да се надяваме,че още хора ще помислят!

# 6
  • Мнения: 1 299
Аз често пазя диети  Embarassed, но мисля и за здравето разбира се. Дори когато бях на пълен глад за 10 дена се консултирах с диетолог. Даже разбрах, че пълният глад се препоръчва за някой видове заболявания и аз мога да кажа, че за 10 дни изненадващо се чувствах добре, обичайните главоболия изчезнаха и очите ми бяха чувствително по-добре   Hug
НО, винаги има едно но - не бива да се прекалява, защото анорексията не прощава. Така че - съветвайте се със специалисти Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 177
Според мен трябва да сме отговорни към здравето си не само заради самите себе си, но и заради всички, които ни обичат или зависят от нас, защото когато загубим здравето си, са потърпевши и те.
Не мога да кажа, че живея и се храня особено здравословно, че ходя редовно на прегледи и т.н., но доколкото ми позволяват волята и разумът, се опитвам  Simple Smile Здравето си е отговорност.

# 8
  • Мнения: 2 331
Ланфеар ,точно това имам предвид!не да не намаляме количеството или вида храна,а да го правим разумно и с оглед на здравното си състояние,което при всеки човек е различно.затова и един хранителен режим е добър за даден човек,но за друг,съвсем не.поздравявам те от все сърце за съвета ти с диетолог при този лечебен глад!мен много ме е страх от него.смятам ,че е голям стрес и се надявам здравето ми да не ме принуди да стигам до глад,макар и лечебен!
знам,че няма как да се отървем от килограмите,ако не лишим организмите си от нещо или не ги натоварим със спорт,но...с оглед разума и здравето ни!

# 9
  • Мнения: 4 678
Една чаша червено вино е полезна за здравето!
А за какво ни е здравето?
За да пием водка Joy

Малка шега в сериозната тема Peace

# 10
  • Мнения: 2 331
то,покрай шегата ,да си кажем и истината. hahaha hahaha hahaha
ама аз предпочитам:за да пием 3 чаши червено вино! Joy Joy Joy
още по-малка шега в сериозната тема.  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 770
  Здравето е дар, който ние най-безпощадно потъпкваме.  Трябва повече да се замисляме за него и да се грижим за себе си. Но преди всичко е състояние на духа.  Peace

# 12
  • Мнения: 4 678
Не искам дъщеря ми да стане като това момиче.
 smile3521
http://www.vbox7.com/play:c6112f19
Затова от сега е във фитнеса заедно с мен и майка си.Спорт с правилно хранене-това е истината.
 newsm10НЕ НА ДИЕТИТЕ smile3513

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 20:40 от Поци

# 13
  • Мнения: 4 770
  Като коя от двете - анорексичката или закръгления образ в огледалото? И на колко ти е детенцето, че го натоварваш още от сега във фитнеса? За децата е по-добре някакъв лек спорт според мен.  newsm78  Хъм, а и твоето да не би да не е диета?

# 14
  • Мнения: 4 678
Малката е на 6 г и идва по желание ,не я карам аз!
Моето ако е диета ,значи съм на нея цял живот.
Тя си играе на уредите,но както си играе така прави на пътека 20 мин и на кроса още толкова.
А от велоергонометъра не слиза,даже и се карам.Както се възпита така и ще пораснеПо -добре със спорт да се занимава в къщи,отколкото в къщи да се пуше и пие  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт