Излизате ли вечер с бебетата си?

  • 4 556
  • 99
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Мили мами, пускам това въпросче, защото често чувам "това дете промени социалния ми/ни живот".
Аз не мога да се оплача от това. Вечер си излизаме с мъжа ми и бебето и си ходим по кръчмици с приятели. Сега е особено хубаво, защото е топличко, но и преди също ставаше - в заведения за непушачи. Бебчо си спри в количката, а като огладнее - кърмя.
Прави ми впечатление, че хората ни гледат странно, когато вечер в 11-12 тътрузим количката по улиците.

Как е при вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
И нас ни гледат странно.Излизаме с бебето,но досега винаги сме сядали навън.Не ни се е променил чак толкова социалният живот,промени се целият ни живот!И това всъщност много ни харесва!

# 2
  • Мнения: 5 391
За мен забавлението с приятели е несъвместимо с дундуркане на бебе/дете наоколо.
Никога не сме излизали с Пресил, слагаме го да спи към 20:30, извикваме някоя баба да го пази и купона започва Grinning

# 3
  • Мнения: 2 891
Водили сме го и да ти кажа не съм се  и замисляла, какво е отношението на околните. За мен е важно да не е задимено и шумно.

# 4
  • Мнения: 5 362
Навсякъде сме си ходели заедно.Особено като беше бебе си беше най-добре-нахраня я,заспива и можехме да си стоим до колкото и където си искаме.Е,сега е малко по-различно-на помощ идват бабите Wink

# 5
  • Мнения: 5 362
Не ни се е променил чак толкова социалният живот,промени се целият ни живот!И това всъщност много ни харесва!
Ей това ми хареса!Заслужава  smile3501

# 6
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
За мен забавлението с приятели е несъвместимо с дундуркане на бебе/дете наоколо.
Никога не сме излизали с Пресил, слагаме го да спи към 20:30, извикваме някоя баба да го пази и купона започва Grinning
Хе хе хе, че вие как се забавлявате?  Wink
Ние за съжаление не можем да си позволим баби - майка ми е на вилата, а свекърва ми работи и не върви да я държа до 1-2 часа в нас.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Като беше съвсем малко бебе Божидара се е случвало,сега не!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 064
Рядко се случва, но пък викаме бабите понякога. Най-често обаче, купонът е вкъщи - бебето заспива, приятелите идват и така... Преди да се роди, също имахме много гости, така че не се е променил особено социалният ни живот.

# 9
  • Мнения: 5 272
Леле,да ви завиди човек. Ние не сме излизали май от последните месеци на бременността. Те мойте трудно заспиват ,а пък като са и двама няма как да ги оставям на баби. Пробвали сме един два пъти,но аз умрях от притеснение и след 1 час бързах да се прибера. А пък с тях как да закъсняваме,ами къпането,ами другите ритуали  newsm78 Сега по топлото стоим до към 8-9 ч,.но това не се брои за излизане. Май скоро няма да си припомня какво беше това. Затова пък сега имаме нови забавления Simple Smile family

# 10
  • София
  • Мнения: 44 017
ами не, не излизаме. синът ми никога не е понасял да стой на едно място. ако е в количката трябва да се бута, ако спре да е навън, особенно като по-малък като заспеше в количката и ако спра да ходя веднага се будеше и ревваше, като тръгнех пак пак заспиваше. сега има напредък успява да седи тихо и мирно на кафе около 15 мин и то ако пие сок и яде солети или зрънчо....и бабите не стават - едната е работеща до късно, а другата далеч, та нямаме вариант, просто след 9 трябва да сме си в къщи...соц живота ни е в пълно затишие, особенно моя....да кажем ч на мъж ми му се случва веднъж в месеца да излезе за малко на по бира с приятели...

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, не сме и не излизаме, нито като беше съвсем мъничък, нито сега.  Rolling Eyes Предпочитам да си спи удобно и на спокойствие вкъщи, а не да го мъкна по заведенията, където освен всичко е ужасно шумно, да не говорим какъв стрес си причинявах и на себе си, като огладнееше и трябваше да надигам блузи и пр... ooooh! Не че, имам нещо против, на всеки както му харесва, но на мен определено не ми беше кеф да го мъкна по кръчми и заведения вечер, а не ми се и оставяше...  Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 389
Да, не ми пречи дъщеря ми, за да излизам.

# 13
  • Мнения: 1 183
Не излизаме вечер с бебка,но я оставям на майка ми и тогава излизаме.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Досега без Тери не сме излизали.Постоянно е с нас навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт