Да подкрепим всички майки от Варна

  • 518
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
http://injustice.hit.bg/

Тук можете да дадете своята подкрепа за майките от Варна, които няма къде да оставят своите деца ,поради недостига на детски градини .

Можете да изкажете и мнение .
А дали неможе да се направи и такава петиция и за смешната сума която отпускат за децата /детските /.
Някой ако знае да даде идея .

Благодаря ви предварително.   bouquet

# 1
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Готово  Hug

# 2
  • Мнения: 2 336
Направо ме хваща яд като знам колко детски градини затвориха в нашия град.  #Cussing out  Сега родителите на толкова деца се чудят къде да ги запишат. Не дай си боже да се преместиш и да пробваш в друга градина да запишеш детето си.
Трябва да караш отрочето да става рано, за да можеш на градина да го заведеш и после на работа да отидеш.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Дано да има резултат!

# 4
  • Мнения: 278
Ех ама и вие, как няма да затворят детските градини, след като някой крупен бизнесмен има амбицията да построи н-етажна, жилищна сграда и да продава апартаментите по 1500 Е/кв.м.  #Cussing out Подкрепям петицията и призовавам по-заможните и влиятелни граждани да съдействат както могат.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
аз пак ще си го напиша: Хммммм

# 6
  • Варна
  • Мнения: 252
Аз също се разписах и се надявам,живот и здраве,когато стане време и второто ми дете да тръгва на ясла или градина да няма проблеми.И да не се налага да треперя до последно дали ще е прието някъде,защото дъщеря ми беше на косъм да си остане вкъщи.Да не говоря ,че градината ми е дооста по-далеч от вкъщи,но все пак съм благодарна че е приета.Така че стискам палци дано има резултат тази петиция Peace

# 7

Общи условия

Активация на акаунт