Пишете ли си романтични смс-и със половинката?

  • 7 443
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Имам си една приятелка,която по цял ден щрака смс-и на гаджето,понякога ми чете по някое което е по така романтично...и много и се радвам,очите и греят от щастие.Та искам да попитам как е при Вас:)Ние на младини(като гаджета)и ние бяхме така,ама сегаа...сега е друго.Аз ако му пиша нещо по романтично от това какво искам да напазарува,ще помисли че имам температура Joy

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
Никога не сме го правили. Не обичам да пиша съобщения. Вярвам в думите така да се каже. Пък и нещо ми куца романтиката. Абе шантава работа. Но обичам те винаги очи в очи или по скайпа  Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 223
седя сега и си мисля какво по-романтично да му напиша,за да видя как ще реагира,но не се сещам нищо по така Simple Smileсмятам обаче като се прибере да го питам как би реагирал на подобно нещо сега от мен newsm78

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не!

# 5
  • Мнения: 3 376
Ами пишехме си доскоро...Но вече се чуваме по няколко пъти не ден и  си говорим за малчо най-вече,те много си липсват с баща си,ужасно са привързани един към друг.
Иначе ми липсват тези времена,определено.А като се сетя само като бяхме гаджета пък какво беше... Heart Eyes

# 6
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами пишехме си, и то доста. Но откакто минахме на безплатни разговори между нас двамата, вече не си пишем. За сметка на това водим невероятно дълги разговори  Blush

# 7
  • Варна
  • Мнения: 552
Пиша предимно аз, най често когато е на път и го няма по 6-7 м.

# 8
  • Мнения: 1 212
Хмм .....   newsm78 ..... не ме провокира в момента, мотаейки се около мен през повечето време  Sunglasses
Виж ако бяхме разделени през повечето време, може би щях Peace

# 9
  • Мнения: 5 317
не,мързи ме да пиша.

# 10
# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 229
В началото и ние си пишхеме страхотно романтични sms-и. Просто се разтапях като получа такъв. Но сега говорим безплатно помежду си и sms-и не сме си писали скоро. Предпочитам да му се обадя и да чуя гласа му, отколкото да му пиша.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да, почти всеки ден.
Супер е да знаеш,че в този момент някой мисли за теб.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да, пише ми и аз му пиша. Става ми много хубаво  Blush

# 14
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз постояно му пиша  Hug,но той само се обажда  Sadявно го мързи да пише Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт