Имам спешна нужда от съвет - става дума за компютърен вирус

  • 655
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Много съм притеснена и ви моля за съвет. Предполагам, че вирус порази другия ми компютър. Брат ми е инсталирал на него лицензиран софтуер за мобилен телефон и е направил трансфер на снимки и клипчета от него на компютъра. След това го е изключил и когато аз го стартирах не можа да зареди операционната система, защото липсвал системен файл pci ако не ес лъжа. Пишеше ми, че мога да го оправя с инсталационния диск на уиндоуса, но когато вкарах диска изобщо не можа да го прихване - през цялото време ми дава грешка 7. Резултата е, че не мога да направя поправка на уиндоуса, не мога да го преинсталирам, не мога да вляза под сейф мод... изобщо нищо не мога да направя. Вие имате ли някакви идеи, защото вече съм напълно блокирала и много се пиртеснявам какво да правя. Имам важна информация там, която ми трябва и затова е необходимо да взема спешни мерки.Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 1 492
Не съм спец, но можеш да го преинсталираш като зададеш от биоса да зарежда първо от СД-то. Така, директно ще тръгне диска и от него можеш да го преинсталираш или поправиш.

Общи условия

Активация на акаунт