Професия:"таен" клиент

  • 11 820
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ето на каква обява попаднах
http://www.jobs.bg/f291046

Аз, да си призная, за първи път чувам за такава професия. #Crazy
А вие?На мен ми намирисва на шпиониране,та питам: Работа, като работа ли е т'ва? Joy

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 02:58 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 677
Да, но плюскаш без пари.

# 2
  • Мнения: 77
Една приятелка работеше нещо подобно. Наеха я от една туристическа фирма да шпионира в хотелите (обслужване, условия в хотела и т.н.) и да докладва. Най-гадното е че има много такива доносници в Сл.бряг, а аз работя в хотел  Sad (не че не си върша съвестно работата, ама е тъпо като знам че някой ме шпионира ТАЙНО)

# 3
  • Мнения: 2 257
Една приятелка работеше нещо подобно. Наеха я от една туристическа фирма да шпионира в хотелите (обслужване, условия в хотела и т.н.) и да докладва. Най-гадното е че има много такива доносници в Сл.бряг, а аз работя в хотел  Sad (не че не си върша съвестно работата, ама е тъпо като знам че някой ме шпионира ТАЙНО)

Какво шпиониране, какви доносници?! По света това е нормално явление, работа като много други. Пазаруваш, посещаваш ресторанти, ползваш услуги и продукти на компании и после правиш разбор: харесва ми - не ми харесва; и още куп неща. Прийом на маркетинга е.
Да ги видим после пословичните български продавачки и други - ачки, ще си бъркат ли в носа, ще плющят ли семки и ще се изживяват ли като примадони, след една такава бърза справка от някой мистериозен клиент...
Нека, нека има такива неща, дано не ги опорочат обаче.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 171
С удоволствие бих работила подобна работа Sunglasses.

# 5
  • Мнения: 920
Крилце или кълка.

# 6
  • Мнения: 1 353
С удоволствие бих работила подобна работа Sunglasses.
И аз  Laughing

# 7
  • Мнения: 178
Едва ли могат да останат съвсем тайни, защото тайните клиенти в McDonald's трябва да засичат за колко време ще им обърнат внимание, колко време ще чакат за поръчката, кога ще им вземат парите... Представете си някой да се изправи с хронометър или постоянно да си гледа часовника - веднага ще се разбере, че е шпионин.  Wink

# 8
  • Мнения: 1 273
На моя бивш шеф, всичките му приятели бяха "тайни" клиенти и то за без пари  Joy.
Според мен е напълно нормално да има такава работа, не я считам за гадна. Аз ако имам магазин, хотел, заведение и т.н. със сигурност ще си имам и "таен" клиент. Peace

# 9
  • Мнения: 4 298
"Тайният клиент" или митът за него отдавна съществува в България Wink
Аз бих се навила, но ми е далече Mr. Green.

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

и аз веднага се сетих за филма с Луи дьо Финес - много ми е любим.

# 11
  • Мнения: 2 386
Аз бях такава в МакДонълд'с.
Разходите са за твоя сметка. Не се печели нищо кой-знае-какво.
Но поне е забавно.

Ванче, така е .
Поглеждаш си часовника тактично при поръчване...и после при излизане.
If there is a will there is a way,  нали?  Wink

# 12
  • Мнения: 2 891
Увплниха цяла смяна мои колеги, заради такъв. Не са го разпознали, а са хора с опит. Не маркирали 1 бира и на сутринта всички бяха аут.

# 13
  • Мнения: 1 250
Една приятелка работеше нещо подобно. Наеха я от една туристическа фирма да шпионира в хотелите (обслужване, условия в хотела и т.н.) и да докладва. Най-гадното е че има много такива доносници в Сл.бряг, а аз работя в хотел  Sad (не че не си върша съвестно работата, ама е тъпо като знам че някой ме шпионира ТАЙНО)
Сори за спама, ама ти ЯВНО ли искаш да те шпионират?

# 14
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
С удоволствие бих работила подобна работа Sunglasses.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт