ПРОТЕСТ НА 16 ЮНИ В 10 ЧАСА ВЪВ ВАРНА !!!

  • 678
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 110
Мили момичета!
Сдружение Зачатие провежда на 16 юни Ден на репродуктивното здраве.

Мили бъдещи мами, в гр. Варна, Сдружение Зачатие организира регионален протест, част от национален такъв в градовете София, Пловдив и Бургас, който ще започне от 9,30 часа в десткият кът на Морската градина (до езерцето). Предвижда се шествието да мине по главната алея на градината, през ФК, по бул. Сливница и да завърши пред Община Варна.
Сдружение зачатие ще протестира мирно с балони, които ще завържем символично пред Общината в знак на протест срещу държавната политика по репродуктивните проблеми.

Момичета, време е да покажем, че ни има, време е да покажем, че искаме да прегръщаме наши деца, българчета, родени в България!
Време е да покажем колко ни боли!

Протеста протича под надслова ПОВЕЧЕ БАЛОНИ ПОВЕЧЕ ДЕСТКИ УСМИВКИ  - завържете вашето желание за детска усмивка пред държавниците Simple Smile!

Искрено благодаря на тези, които ще откликнат  bouquet!

за повече информация:
Жени Калчева
0888 669 719

# 1
  • Мнения: 2 259
Как искам да дойда само ако знаете,но съм на работа.Ще бъда духом с вас.А след работа не може ли да дойдем пред общината и да оставим балони,нещо  подобно на акция буркан?

# 2
  • Мнения: 1 110
Благодаря ти valikir, достатъчно е да искаш да дойдеш  Simple Smile!
Балоните за протеста са с логото на сдружение Зачатие. Ние ще вържем и за теб Simple Smile!

# 3
  • Мнения: 2 259
Благодаря за разбирането!
От къде мога да взема,купя такива балони?Искам да си сложа на колата като карам или да си вържа на терасата?
По този начин също много хора ще добият представа за инициативата ,а може и да помогнат по някакъв начин?

# 4
  • Мнения: 1 110
Балони има само при мен. Sad

# 5
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Моля ви вържете и заради мен и аз съм на работа ама много искам да дойда
искам да се сдобия с такъв балон и ще мина с него през целия град ако трябва само някой да ни обърне внимание

Общи условия

Активация на акаунт