все още ли са колики???

  • 475
  • 7
  •   1
Отговори
здравейте на всички.бебчо след седмица става на 4м.само на кърма е и сокче ябълка.Можели някой да ми каже защо по време на хранене бебо започва да плаче да рита след което не ще да яде повече.Според педито е стомахче и нищо не може да се оправи трябвало да мине време а ние сме така вече месец.

# 1
  • Мнения: 857
според мен спри да дава6 сокче,защото то засилва коликите, ако още не са минали.

# 2
  • Мнения: 5 391
Моят син имаше колики до 6ти месец, без да е пил сокчета и да е захранван.
Спирай тая ябълка!

# 3
  • Мнения: 344
Плодовите сокчета засилват коликите.По-добре изчакай да му минат коликите и тогава започни да му даваш сок.Мойта какви колики й докарах от този сок.Е не че като махнеш сока веднага ще изчезнат коликите.

# 4
  • Мнения: 439
от плодовите сокчета наистина се засилват коликите. Спри й го временно или питай педито с какво може да се захрани.
Ние от едно растройство се захранихме постепенно с минимално количество оризова каша - Riz Crem по 20мл вечер след папкане, не, че щеше да го засити и да не суче, но след ядене. Даже съм и пропускала някоя вечер. Бяхме на 3 месеца и нещо. Зависи кога си решила да захранваш.

# 5
  • на село
  • Мнения: 1 028
Моята дъщеря, благодарение на сокчетата проточи коликите до четвъртия месец. И според мен трябва да спреш сокчето и виж тогава дали ще се успокои.

# 6
  • Мнения: 277
Моя син до 7 месеца беше с колики, въпреки че не съм давала никакви сокове. Въпреки това и аз ще те посъветвам да спреш сока, той предизвиква колики! Да не говорим, че много деца правят алергия към сок от ябълка колкото и невероятно да звучи.
Иначе едва ли рита по време на хранене заради колики...те би трябвало да се получат известно време след нахранването. Може би е в такъв период, и моя Марти се дърпотеше и риташе по едно време. Ще отмине.

# 7
  • Мнения: 339
хм моя син в момента го прави вечерно време ама през вечер или две и не само не иска да суче повече, но и пищи дере се става червен зелен Confounded ужас , само в кенгурото и навън помага, щом го духне вятъра и е заспал буквално за 30 сек. а след това си спи до сутринта  newsm78 та сигурно колики трябва да са но не давам нито сок нито вода макс чат пат чай от копър и анасаон ама той толкова го и пие и аз се чудя кога ли ще минат  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт