За детската кухня

  • 1 057
  • 18
  •   1
Отговори
От няколко месеца насам сме на детска кухня и все се надявах Стели да я хареса, но не ........ И до ден днешен се мръщи когато му я давам, а иначе не е злояд. В началото си мислех, че е заради кърмата. Все още се кърмим и той основно си обича кърмата, но пък обича и супите ми и другите неща, които готвя. А преди седмица намерих пясък в капачката на едното бурканче. Явно някоя мама не си е направила труда да го измие добре.
Та мисля да спирам вече да взимам от кухнята и всяка вечер да изхвърлям по три бурканчета храна..........
А вие как сте с въпросната детска кухня ?

# 1
  • Мнения: 2 152
Moят син я обожава Grinning. Обаче не му стига и давам винаги някакъв плод - цял банан,една ябълка или кремче

# 2
  • Мнения: 1 207
Може би просто не я харесва.чувала съм за такива деца.ще готвиш  chef

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
Не е задължително детето да хареса храната от кухнята.
Племеннцата ми ядеше само мамини манджи. И сестра ми изхвърляше храна няколко седмици, след това просто спря да взима.

Докато на моето дете му трябваха няколко дни за адаптация към новите вкусове и след това не искаше да опита друго, различно от храната в кухнята. В чудо се видях докато го приуча да яде неща, сготвени от мен.

# 4
  • Мнения: 288
Ами май ще трябва да готвиш,щом не ги харесва не го карай Hug

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
Дъщеря ми не проявява претенции към храната-кърма -кърма,АМ-АМ,и сега детска кухня Grinning

# 6
  • Мнения: 46 492
Не съм я пробвала. Ядеше си на тази възраст без претенции домашните ни манджи, просто отсипвах преди подправките.

# 7
  • Мнения: 1 165
Моята бебка си хапва почти всичко от кухнята.Радвам се,защото е голямо улеснение за мен.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Моя Стиви харесваше храната от кухнята, но аз не.
Беше записан за почти 2 месеца и видях че няма голямо разнообразие на зеленчуци, слагат рядко сирене, жълтък, малко месо, ограничен брой зеленчуци, почти еднакви десерти всеки ден....
Последният месец отслабна с 200 гр и почнах аз да му готвя. За едни месец на домашна храна качи 650 гр.
Започнах да му готвя яхнии, супички и съм доволна.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери също не я долюбва много.Особено кремовете ги хвърлям винаги и даже вече не и ги предлагам.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
Пробвай да намачкаш с вилица или пасирай, може в това да е причината. Ако и тогава откаже значи просто не му харесва детската кухня. Аз не съм имала проблем и с двете щерки, хапваха си яденето от кухнята  Peace

# 11
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз давам храна от кухнята,но ми прави впечатление че ако и дам домашна храна я харесва повече.Вземам и храна първо защото не готвя всеки ден нещо подходящо за не,я и съм скарана с десертите яко Blushправя ги едни......

# 12
  • Мнения: 1 081
Аз по принцип не им харесвам манджите и не мисля да тъпча детето с такива храни. Дори не знам при какви хигиенни условия са сготвени храните или пък какво точно има в тях.

# 13
  • Мнения: 927
Tарик долу-горе ги яде, но аз не съм доволна от кухнята, защото при нас готвят почти всеки ден месо  Rolling Eyes. Не смятам, че е правилно децата да ядат всеки ден месни храни. Даже с майките се чудим на кого да се оплачем, че започнат да готвят поне през ден постни храни. Иначе аз през ден му готвя по нещо зеленчуково вкъщи.
В другите градове имате ли същия проблем?

# 14
  • София
  • Мнения: 10 825
Яде кухнята с голямо удоволствие. Не всяка кухня харесва, обаче. Преди това бяхме на друга и, въпреки че не е злояд, категорично отказваше манджите им. След като смених доставчиците - няма никакви проблеми

Общи условия

Активация на акаунт