Какво да си поръчам от Белгия?

  • 761
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 653
Мъжът ми заминава командировка в Белгия и се чудя какво да му поръчам да вземе. Ако някой се сеща за нещо, което си заслужава (независимо дали за децата, жената или дома), казвайте  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 9 950
Само за шоколад се сещам, един от най-хубавите, които съм опитвала. Този например http://www.guylian.be/index.asp, но пък и в Бг има, та някой да даде по-добри предложения. Може и аз да се възползвам.

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 14:35 от Lana

# 2
  • Мнения: 2 241
Шоколад задължително Grinning

Зависи какво ти харесва, може брюкселска дантела, има всякакви изделия от нея (в смисъл дрехи, покривчици и т.н.) 

Има други най-разообразни сувенири, красиви чинии изрисувани в синьо тип делфтски порцелан...

Аз на мъжа ми нося бира, има най-различни бири по 4 с чаша, но за жена не знам дали е подходящо.. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 430
Парфюм от фрий шопа на летището  Joy

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 653
Мммммммм, шоколадовите бонбони на Guylian изглеждат супер   Grinning х веднага си ги записах   Mr. Green
А иначе от сувенирите едва ли ще вземе нещо - нещо не сме им много фенове...
Има ли още фрии шопове?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Там има много магазини за ръчни бонбони, тази марка за която са ти писали са прекрасни, но мисля, че и тук се намират.

# 6
  • Мнения: 1 449
Шоколадови бонбони, ръчно производство.  thumbsup
Идеята за бира също е добра. Да добавя - белгийски гофрети.

# 7
  • София
  • Мнения: 430
Има ли още фрии шопове?

Ами баща ми пътува често насам натам и всеки път ми взима парфюм от фрий шопа. Оня ден от Турция се върна и ми донесе, ама те пък не са в ЕС, обаче се сещам, че март месец от Франкфурт летеше и пак донесе, тъй че явно има още  Peace

Общи условия

Активация на акаунт