ТРИ ДЕНА КЪДЕ НА ПОЧИВКА

  • 788
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Дайте идея къде да иде с мъжо и децата за три дена малко да се откъснем от обичайното?

# 1
  • Мнения: 2 936
на море или планина? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 545
Говедарци Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 423
Ние ходихме миналата седмица на остров Тасос за 3 дена.Излиза по 140 лева на човек с пътя и още 20 - 30 евро за харчене минимум.Комбинираш хем почивка хем екскурзия.Заминахме в петък сутринта и в понеделник бях на работа и наистина си починах.Много по-евтино от Сандански например.

# 4
  • Мнения: 1 299
Извън Бг - до Гърция, или Истанбул, може Охридското езеро
В Бг - избор голям  Crazy Щом с те с децата - идете до Търново, да видят Царевец, или до Казанлък - там е тракийската гробница, на 13 км от Казанлък село Шипка с църквата, и от там оп! - на връх Шипка, идете в Копривщица, или на Сандански, в Чепеларе, или Велинград...

# 5
  • Мнения: 265
и аз мисля,че до гърция е най-добра идея.така с организирана екскурзия излиза много изгодно.ние бяхме за 4 дни до халкидики-геракини.страшно сме доволни-не е далече и ни беше изгодно като пари.тасос също е много добър вариант.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
А на кои фирми са тез организирани екскурзии. Туроператорите, които съм ползвала досега минаха само на собствен транспорт и самолет специално за Гърция, а искам да направя на мама подарък дза р.д.-то през август една екскурзия до Гърция.

# 7
  • Мнения: 1 288
имаш много варианти. зависи къде ви се ходи- на море или на планина, на близо или далеч. зависи и децата колко са големи. избор голям.
малко общо те посъветвах, ама и ти общо питаш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт